15.02.2017, 15:47

AMI Communications získala v tendri nového klienta

PR agentúra sa stala strategickým komunikačným partnerom Asociácie poskytovateľov energetických služieb.

AMI Communications získala v tendri nového klienta
Zdroj: pixabay.com

AMI Communications sa od februára 2017 stará o komunikáciu Asociácie poskytovateľov energetických služieb (APES). Okrem strategických konzultácií a riadenia externej komunikácie bude agentúra zastrešovať aj niektoré špeciálne projekty APES-u.

„Hľadali sme partnera, ktorý má dostatočné skúsenosti v oblasti komunikácie tak náročného odvetvia, akým energetická efektívnosť nepochybne je. Tím AMI Communications nás presvedčil nielen skúsenosťami a referenciami, ale najmä strategickým pohľadom na komunikáciu. Našim primárnym cieľom je zvýšiť povedomie o výhodách, ktoré ponúkajú garantované energetické služby tak pre privátny ako aj verejný sektor,“ hovorí Marcel Lauko, predseda Správnej rady  APES-u.

„Tešíme sa na nové výzvy. Som presvedčený, že sa nám podarí nielen budovať reputáciu APES-u a jej členov, ale cielenou komunikáciou inšpirujeme aj slovenské inštitúcie, aby hľadali skryté rezervy v prevádzkových nákladoch a zvýšili tým svoju energetickú efektívnosť a konkurencieschopnosť,“ dodáva Peter Chalmovský, riaditeľ agentúry AMI Communications Slovakia. 

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.