Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
02.05.2017, 13:21

Sabre Awards EMEA: Slovenský Seesame má nomináciu na Agentúru roka 2017

O titul PR agentúry roka 2017 vo východnej Európe bojujú ďalšie štyri agentúry.

Sabre Awards EMEA: Slovenský Seesame má nomináciu na Agentúru roka 2017

V polovici apríla Stratégie informovali o úspechu slovenských agentúr, ktoré v aktuálnej súťaži Sabre Awards EMEA 2017 získali spolu osem shortlistov.

Aktuálne súťaž zverejnila aj nominácie na titul PR agentúra roka 2017 vo východnej Európe (Eastern Europe PR Consultancy of the Year 2017).

Medzi nominovanými figuruje aj slovenská agentúra Seesame Communication Experts. Tá v súťaži už bojuje s troma shortlistami za projekty Simulátor autizmu pre SPOSA Bratislava, s Príbehom neviditeľného ochorenia – mnohopočetného myelómu pre Slovenskú myelómovú spoločnosť a tiež projektom pre Slovenskú asociáciu poisťovní s názvom Ruky preč od mojej poistky! 

Veľmi si túto nomináciu vážime, The Holmes Report je veľmi rešpektovaný a konkurencia silná. Vnímam to ako hodnotenie nielen našej dlhodobej práce, kvality a kreativity našich projektov a kampaní, ale aj rozvoja agentúry, nových prístupov a technológií. Tešíme sa z toho. Vďaka patrí všetkým mojim kolegom, za nasadenie a energiu, ktorá nás na tento shortlist dostala,“ uviedla k nominácii Michaela Benedigová, managing director Seesame..

​Ocenenie The Holmes Report's Agency of the Year sa považuje za najvýznamnejšiu referenciu výkonnosti PR agentúry v regióne.

PR agentúra roka 2017 bude, spolu s celkovými víťazmi SABRE Awards EMEA 2017, vyhlásená 23.mája 2017 v Roundhouse v Londýne.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.