Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
23.08.2017, 14:02

Slovan zostáva i naďalej na obrazovkách Sport TV

Hokejoví fanúšikovia sa môžu tešiť na 120 hokejových prenosov z KHL, všetkých 56 zápasov Slovana odvysiela primárne kanál Sport2.

Slovan zostáva i naďalej na obrazovkách Sport TV
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Zápasy Slovana i ostatných tímov v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) zostávajú i naďalej na športových staniciach Sport1 a Sport2. AMC Networks International, prevádzkovateľ staníc Sport1 a Sport2, predĺžil zmluvu na vysielacie práva na najprestížnejšiu európsku ligovú súťaž.

Spolu sa tak hokejoví fanúšikovia môžu tešiť na 120 hokejových prenosov z KHL - všetkých 56 zápasov Slovana odvysiela primárne kanál Sport2 (výnimočne Sport1), duely ostatných TOP tímov (64 stretnutí najmä SKA Petrohrad, CSKA Moskva, Lokomotiv Jaroslavľ) pôjdu prevažne na Sport1.

“Sme radi, že budeme môcť opäť slovenským fanúšikom ponúknuť zápasy Slovana v KHL a pevne veríme, že im priame prenosy duelov belasých prinesú veľa radosti. Na staniciach Sport1 a Sport2 budú môcť sledovať všetky domáce zápasy I duely vonku v priamom prenose a v HD kvalite,“ povedal Evžen Chlanda, Country Manager AMC Networks International – Central and Northern Europe.

​Slovan začne sezónu už v stredu (23.8. o 18.30 h) zápasom na horúcej pôde obhajcu trofeje, SKA Petrohrad. Prvý domáci duel odohrá o týždeň na to (30. augusta) v tradičnom čase o 19.00 h proti Dinamu Minsk. Sport 2 už dlhodobo pripravuje prenosy zo zápasov Slovana v HD kvalite, zápasy pokrýva až 12 kamier. Komentátorom zápasov belasých zostáva i naďalej legendárny Matej Hajko. Spolukomentátormi budú Radoslav Hecl, Eduard Hartmann a najnovšie aj Ján Lašák, zápasy Slovana na klziskách súperov bude komentovať okrem Mateja Hajka i Ondřej Voršilka.

Harmonogram priamych prenosov zápasov Slovana a KHL na najbližšie obdobie

Streda 23. augusta, 18.30 hod
SKA Petrohrad – Slovan Bratislava; PP na Sport2

Piatok 25. augusta, 18.00 hod
Lok. Jaroslavľ – Slovan Bratislava; PP na Sport2

Nedeľa 27. augusta, 16.30 hod
Dinamo Moskva – Slovan Bratislava; PP na Sport

Utorok 29. augusta, 18.30 hod
Dynamo Moskva – Jokerit Helsinki; PP na Sport1

Streda 30. augusta, 19.00 hod
Slovan Bratislava – Dinamo Minsk; PP na Sport2

Piatok 1. septembra, 17.00 hod
Slovan Bratislava – Sibir Novosibirsk; PP na Sport2

Nedeľa 3. septembra, 17.00 hod
Slovan Bratislava – Ugra; PP na Sport1

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.