Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
27.09.2017, 15:15

Pohlreich naučí vybraných divákov variť. V novej relácii ich pozve do svojej kuchyne

Na Slovensku bude novinku Zdeňkova akademie vysielať Prima PLUS.

Pohlreich naučí vybraných divákov variť. V novej relácii ich pozve do svojej kuchyne
Zdroj: FTV Prima

Televízny kanál Prima PLUS uvedie od 5. októbra nový program Zdeňkova akademie, v ktorom ostrieľaný šéfkuchár Zdeněk Pohlreich divákom a priamo vybraným žiakom na svojom statku priblíži rôzne kuchárske techniky.

Zdroj: FTV Prima

​​V novej škole varenia Zdeňkova akademie sa diváci v dvanástich častiach dozvedia viac o kuchárskych technikách a získajú množstvo inšpirácií a rád pre svoje varenie. Pohlreich si svojich žiakov vybral z radov divákov a neváhal ich pozvať rovno do svojej kuchyne na obľúbenom statku.

Zdroj: FTV Prima

Samotný Zdeněk Pohlreich, ale aj ďalší ostrieľaní kuchári divákom priblížia, ako na varenie v pare, pošírovanie, sous vide alebo pečenie. Prvý diel je venovaný obľúbenému grilovaniu, ale aj údeniu. V úlohe Pohlreichových žiakov sa predstaví sympatická mamička na materskej dovolenke a hudobný skladateľ Jan Matásek, brat českého herca Davida Matáska, známeho zo seriálu Polda.

Zdroj: FTV Prima

Aj keď z licenčných dôvodov na Slovensku kanál Prima PLUS nevysiela Pohlreichovu reláciu Ano, šéfe! (na Slovensku tento program prebrala a vysiela od 3. júla 2010 TV JOJ), ďalšia kulinárska relácia bude dostupná aj slovenským divákom, a to len pár dní po premiére v Českej republike. Zdeňkovu akadémiu bude vysielať Prima PLUS od 5. októbra vždy vo štvrtok večer o 22.15 hod.

Zdroj: FTV Prima

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.