Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
29.01.2018, 14:47

Kemka a Latinákom budú variť. V novom seriáli Kuchyňa

Nový seriál plánuje Markíza odvysielať už v tejto jarnej televíznej sezóne.

Kemka a Latinákom budú variť. V novom seriáli Kuchyňa
Zdroj: TV Markíza

Nový seriál Kuchyňa vychádza z námetu úspešného ruského komediálneho seriálu, ktorý televízii v čase vysielania zaisťoval pozíciu jednotky na trhu a dočkal sa pozitívnych ohlasov aj pri vysielaní v USA. 

Zdroj: TV Markíza

​Mladý talentovaný kuchár Michal (Samuel Spišák) rozbieha svoju kariéru v exkluzívnej bratislavskej reštaurácii. Keď na dôležitej akcii spôsobí trapas, je nútený odísť. Typický mestský chalan sa odrazu ocitá v typicky slovenskej kolibe v Nízkych Tatrách, v prostredí, ktoré ani nemohlo byť odlišnejšie od toho, na čo bol predtým zvyknutý. Šéfkuchár Zdeněk (Martin Dejdar) však dá Michalovi novú šancu a ten sa znova postaví k hrncom do kuchyne.

Zdroj: TV Markíza

​​Nové miesto však prinesie Michalovi nových kolegov - celebritného majiteľa, bývalého hviezdneho kuchára, ktorý prišiel o kariéru kvôli problémom s alkoholom a niekoľkým rozvodom, niekdajšiu hokejovú hviezdu, ktorá dnes namiesto puku naháňa zemiaky po panvici, ale aj manažérku Luciu (Gabriela Marcinková), pre ktorú bude chalan z hlavného mesta šancou na nový život po rozchode so ženatým milencom. ​

V réžii Jakuba Kronera si v seriáli zahrajú aj Monika Hilmerová, Juraj Kemka, Lukáš Latinák či Jakub Gogál. Nový seriál Kuchyňa plánuje Markíza odvysielať už v tejto jarnej televíznej sezóne.

Zdroj: TV Markíza
Zdroj: TV Markíza

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.