13.02.2018, 12:42

Česko Slovensko má talent štartuje kastingy

Na Slovensku prebehnú kastingy na začiatku apríla.

Česko Slovensko má talent štartuje kastingy
Zdroj: TV JOJ

Súťažná šou Česko Slovensko má talent sa po siedmykrát vráti na obrazovky televízie JOJ a Prima. Televízie spúšťajú reťaz kastingov, kde budú hľadať talentovaných ľudí, ktorí vedia spievať, tancovať, kúzliť alebo majú iné nadanie. Pred porotu sa postavia v predkastingoch, ktoré sa budú konať v rôznych mestách naprieč Slovenskom i Českou republikou.

Zdroj: TV JOJ

​​Kastingy sa začnú už cez víkend 24. a 25. marca v Českej republike, na Slovenskú prebehnú počas víkendu 7. a 8. apríla. Záujemcovia môžu prísť okrem Bratislavy aj do Košíc, Prešova, Starej Ľubovne, Rimavskej Soboty, Nových Zámkov, Liptovského Mikuláša, Banskej Bystrica, Senice, Nitry, Žiliny a Prievidze.

Zdroj: TV JOJ

​Poslednú sériu talentovej súťaže podľa licencovaného formátu Got Talent odvysielala JOJ na jeseň 2016. Výpravnú šou pod režisérskou taktovkou Jeffa Minaříka sprevádzala moderátorská dvojica Marcel Forgáč a Milan "Junior" Zimnýkoval, do porotcovských kresiel zasadli Jaro Slávik, Lucie Bílá, Jakub Prachař a Diana Mórová. Šou sa v nedeľnom prime time stretávala s konkurenčnou šou na Markíze Tvoja tvár znie povedome.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.