Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
16.03.2018, 16:12

V O 5 minút 12 budú diskutovať predstavitelia všetkých parlamentných strán

Témou bude demisia vlády Roberta Fica a zostavenie novej vlády.

V O 5 minút 12 budú diskutovať predstavitelia všetkých parlamentných strán

Do nedeľnej politickej relácie O 5 minút 12 pozvala RTVS predstaviteľov všetkých parlamentných strán. Témou diskusie bude aktuálny politický a spoločenský vývoj na Slovensku. Moderátor Martin Strižinec bude od 11:55 na Jednotke s politikmi debatovať aj o demisii vlády Roberta Fica a poverení Petra Pellegriniho zostavením novej vlády a o hľadaní podpory pre novú vládu v parlamente.

V relácii V politike, ktorú vysiela TA3 v nedeľu od 11:00, budú hosťami Norberta Dolinského Jana Kiššová (SaS), Ľuboš Blaha (Smer-SD), Ján Budaj (OĽaNO), Radovan Baláž (SNS), Gábor Gál (Most-Híd), Karol Mitrík, predseda NKÚ a Miroslav Hlivák, predseda ÚVO. Témami diskusie budú riešenia politickej krízy na Slovensku, kreovanie novej vlády, výmena ministrov v silových rezortoch, možnosť predčasných volieb, pochody za slušné Slovensko a verejná mienka.

Mimoriadnu reláciu k súčasnej politickej kríze odvysiela aj televízia Markíza v nedeľu o 11:45. Moderátor Televíznych novín Michal Kovačič v nej bude diskutovať o situácii na Slovensku s predstaviteľmi koalície aj opozície. Do politickej relácie prijali pozvanie aj novinár Marián Leško a sociológ Martin Slosiarik. Televízia avizuje, že sa naživo spojí s rodičmi Martiny Kušnírovej, zavraždenej priateľky Jána Kuciaka.

​Hosťami Sobotných dialógov v Rádiu Slovensko budú Gábor Gál (Most-Híd) a Ľubomír Galko (SaS). Moderátor Branislav Dobšinský bude s politikmi diskutovať o spôsobe riešenia vládnej krízy, o občianskej nespokojnosti so situáciou, rekonštrukcii vlády a dosahoch zvoleného riešenia na politickú situáciu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.