Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
12.04.2018, 15:39

RTVS spúšťa novú sériu Čo ja viem. Uvedie desať častí

Šancu na reparát dostanú aj viaceré známe osobnosti.

RTVS spúšťa novú sériu Čo ja viem. Uvedie desať častí
Zdroj: RTVS

V piatok 13. apríla prinesie RTVS na obrazovky nové časti vedomostnej šou Čo ja viem. Aj v tejto sérii sa diváci vďaka mobilnej aplikácii môžu stať priamymi účastníkmi súťaže.

Rovnako ako v predchádzajúcich sériách aj tentokrát si tri známe osobnosti a dve stovky vysokoškolských študentov otestujú svoje znalosti z rôznych oblastí. Päťdesiat otázok im položí moderátor RTVS Marcel Merčiak.

Zdroj: RTVS

​V nových častiach dostanú šancu na reparát aj viaceré známe osobnosti, ktoré sa už v minulosti v Čo ja viem objavili. Či sa im podarí lepšie odpovedať na otázky, uvidia diváci v desiatich častiach každý piatok od 20:30 na Jednotke. Svoje vedomosti si prídu otestovať napríklad Emma Drobná, Milan „Junior“ Zimnýkoval, Matej „Sajfa“ Cifra, zoskupenie S Hudbou Vesmírnou, Ján Gordulič, Barbora Švidraňová, Dano Heriban, Dominika Kavaschová a ďalší.

Každý diel súťaže sa skladá z piatich kôl, v každom z nich moderátor položí súťažiacim desať otázok. Za správnu odpoveď si pripočítajú dva body. Tri známe osobnosti i dve stovky študentov sa snažia zodpovedať správne na čo najviac otázok. Študentský víťaz, ktorý v priebežnom hodnotení po druhom a štvrtom súťažnom kole získa najvyšší počet bodov, vyhráva smartfón.

Zdroj: RTVS

​Známa osobnosť a študent s najvyšším počtom bodov sa stretnú vo finálovom kole, kde majú možnosť vyhrať zaujímavú finančnú výhru. Plnú výšku spoločnej výhry odovzdá známa osobnosť na dobročinný účel. Víťaz spomedzi študentov vyhráva tablet a 25 percent z nahranej sumy.

RTVS aj tomto roku ponúka divákom možnosť stať sa priamym účastníkom súťaže cez mobilnú aplikáciu Čo ja viem. Tento interaktívny prvok využíva RTVS už po piaty raz ako jediný televízny vysielateľ na Slovensku. Aplikáciu si môžu diváci a priaznivci šou zadarmo stiahnuť. Bez ohľadu na ich osobné skóre sú v závere šou zaradení do týždenného žrebovania o smartfón.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.