Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
21.08.2018, 10:55

Cartoon Network chystá na jeseň na Slovensku a v Česku prekvapenie

Na jeseň pripravuje špeciálnu ponuku.

Cartoon Network chystá na jeseň na Slovensku a v Česku prekvapenie
Zdroj: IFC Media

Detský televízny kanál Cartoon Network môžu deti okrem angličtiny sledovať od minulého roka aj v češtine. Od septembra minulého roka je k dispozícii česká jazyková stopa, v súčasnosti je program už plne lokalizovaný, čiže 100% programu je aj v češtine.

„Sme radi, že máme pri Cartoon Network 100-percentnú českú stopu. Mnohí rodičia však vyhľadávajú vysielanie špeciálne v angličtine. Prieskumy dokazujú, že deti, ktoré sledujú rozprávky v origináli, sa oveľa ľahšie učia cudzí jazyk, ako keď ich sledujú s dabingom. Cartoon Network je tak skvelým pomocníkom pri výučbe,“ povedal Jozef Pipek výkonný riaditeľ spoločnosti IFC Media, ktorá Cartoon Network zastupuje na Slovensku a v Česku.

Zdroj: IFC Media

​V ponuke Cartoon Network sú animované príbehy pre menšie, ale aj väčšie deti. Okrem už kultových seriálov ako Dexter’s Laboratory či Scooby-Doo, bľúbené sú aj programy Amazing World of Gumball, Dobrodružný čas, Clarence, The Powerpuff Girls, Ben 10 aTeen Titans Go! Z nových programov si svojho diváka našli Zataženo, občas trakaře, OK K.O.! a mnohé ďalšie.

Cartoon Network je dostupný na Slovensku a v ČR prostredníctvom viacerých platforiem: Telekom (Magio), Skylink na Slovensku a v ČR, Digi Slovakia, freeSAT, UPC, DTH, Swan, Martico, Antik Telekom, Orange, Vares, Digi Czech Republic, T-Mobile Czech Republic, O2 Czech Republic a ďalšie.

„Na jeseň chystáme špeciálnu ponuku – open window – čo znamená, že kanál bude dostupný pre všetkých zákazníkov nielen v špeciálnych balíčkoch,“ povedal výkonný riaditeľ IFC Media Jozef Pipek. Podrobnosti prinesie spoločnosť onedlho.

Cartoon Network je súčasťou skupiny Time Warner. Celkovo je k dispozícii v 19 jazykoch v 70 krajinách sveta. Prináša širokú ponuku animovaných príbehov, vysiela 24 hodín denne, 7 dní v týždni, prioritne pre detského diváka vo veku od 6 do 12 rokov. Stanica je dostupná v SD aj HD kvalite. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.