Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
13.09.2018, 12:01

Mediálka Penty má nového šéfa

Vedenie agentúry preberá človek z interného prostredia.

Mediálka Penty má nového šéfa
Zdroj: archív

Mediálna agentúra Media and digital Services má nového riaditeľa. Do funkcie CEO nastupuje Peter Valentovič, ktorý v agentúre viedol nákupné a plánovacie oddelenie z pozície Sales Director. V jeho kompetencii bolo predovšetkým nastavenie obchodných vzťahov s klientami a médiami.

Peter Valentovič v minulosti dlhoročne pôsobil v najväčšej mediálnej agentúre Unimedia, kde pracoval pre klientov ako Orange, Hyundai či KIA. Do Unimedie prišiel z vydavateľstva Verlag Däshofer, kde pôsobil na pozícii marketingového manažéra.

„Agentúru preberám v dobrej kondícii.  Na novej pozícii sa chcem ešte výraznejšie zamerať na rozvoj nových produktov a nového druhu servisu pre našich klientov“, hovorí Peter Valentovič.

Nový šéf v pozícii strieda Michaelu Slaninovú, ktorá z agentúry odišla v polovici júna tohto roku. Slaninová prebrala agentúru po Michalovi Teplicovi, ktorý dnes pôsobí vo funkcii generálneho riaditeľa mediálneho domu News and Media Holding.

Agentúra MDS patrí k najväčším mediálnym agentúram na trhu s tržbami za rok 2018 na úrovni 18,95 milióna eur.  Agentúra nakupuje mediálny priestor pre spoločnosti Penty ako Prima banka, Mecom, Dôvera, Dr. Max, Svet zdravia, Fortuna, NMH, Privatbanka či Bory Mall, ale aj pre ďalších klientov ako Poštová banka, Gas Familia, J&T Banka, J&T Real Estate, Nestville, Metro, Sedita, Terno, Swan a FIO banka.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.