Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
20.09.2018, 14:05

RTVS dnes odvysiela ďalší zápas Európskej ligy UEFA. Spartak Trnava sa doma stretne s Anderlechtom Brusel

RTVS odvysiela všetky zápasy aktuálneho slovenského majstra v tejto futbalovej súťaži.

RTVS dnes odvysiela ďalší zápas Európskej ligy UEFA. Spartak Trnava sa doma stretne s Anderlechtom Brusel
Zdroj: TASR - Pavel Neubauer

Séria priamych prenosov futbalových zápasov Európskej ligy UEFA pokračuje vo štvrtok 20. septembra na Dvojke ďalším duelom, v ktorom účinkuje slovenský zástupca Spartak Trnava.

Futbaloví priaznivci môžu tešiť na živé prenosy zo všetkých zápasov Spartaka Trnava v tejto prestížnej futbalovej súťaži. Vo štvrtok 20. septembra čaká aktuálneho slovenského majstra na domácej pôde zápas proti belgickému Anderlechtu Brusel. Spartak Trnava odohrá tento duel v skupine D ako prvý v rámci skupinovej fázy Európskej ligy. Dvojka ho odvysiela naživo o 20:40.

„Správnosť nášho rozhodnutia sústrediť sa na kúpu hlavnej súťaže Európskej ligy potvrdil Spartak Trnava postupom. Hrdo konštatujeme, že práve RTVS prevedie červeno-čiernych ťažkými bojmi v priamych prenosoch, ktoré musíme vyrobiť vo vysokom štandarde kontrolovanom UEFA. Trnave budeme držať palce na Dvojke, na webe RTVS aj na oficiálnom FB profile a takisto na Rádiu Regina,“ uviedol šéf športovej sekcie RTVS Matej Hajko.

O živý komentár sa na štadióne postarajú Marcel Merčiak a expert Martin Poljovka, v štúdiu ich doplnia Ľuboš Hlavena a Marián Zeman. Rozhovory s aktérmi zápasu bude zabezpečovať Dominika Komrhelová.

​RTVS prinesie naživo druhé polčasy zápasov aj na Rádiu Regina. Štvrtkový odvysiela o 22:00. Informovať o nich bude tiež Rádio Slovensko v pravidelnom hodinovom spravodajstve, vo všetkých Rádiožurnáloch a v športovom sumári dňa.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.