Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.10.2018, 17:10

Kuciakovej vražde a únosu Vietnamca sa budú venovať nedeľné politické relácie

Prinášame prehľad tém a hostí nedeľných diskusií na Markíze, Jednotke a TA3.

Kuciakovej vražde a únosu Vietnamca sa budú venovať nedeľné politické relácie
Zdroj: TV Markíza

Nedeľné politické diskusné relácie na Markíze a Jednotke sa budú venovať najmä novým zisteniam v prípade vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice a kauze únosu vietnamského podnikateľa. TA3 sa zameria na zdravotníctvo.

V ďalšom vydaní Na telo budú hosťami moderátora Michala Kovačiča podpredseda SNS Anton Hrnko a podpredseda hnutia Sme rodina Milan Krajniak, obaja členovia branno-bezpečnostného výboru. Debatovať budú okrem už spomínaných tém aj o exkluzívnom prieskume, či si Slováci želajú predvolebné spojenie opozičných strán.

Posunu vo vyšetrovaní vraždy novinára a kauze únosu vietnamského podnikateľa sa bude venovať aj moderátor Jozef Hajko v O 5 minút 12. S hosťami relácie – podpredsedom Smeru-SD Jurajom Blanárom a podpredsedom SaS Ľubomírom Galkom bude diskutovať aj o návrhu časti opozície na odvolanie ministerky vnútra, nových pravidlách pri výbere policajného prezidenta a straníckych nomináciách pred prezidentskými voľbami.

V politike na TA3 bude moderátor Norbert Dolinský diskutovať o kvalite zdravotnej starostlivosti, platoch zdravotníckeho personálu a hospodárení VŠZP. Druhým okruhom tém budú novela zákona o pálení a uvádzaní liehu na trh, osobitný odvod obchodných reťazcov, podpora domácich výrobcov a ich konkurencieschopnosť.

Hosťami budú ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská (nom. Smeru-SD), poslanci Jana Cigániková (SaS), Peter Antal (Most-Híd), Eduard Heger (OĽaNO), Radovan Baláž (SNS) a Radoslav Pavelka (SaS).

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.