Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
24.10.2018, 16:56

Šéfka komunikácie parlamentu Čižmáriková končí. S Dankom bude spolupracovať naďalej

Z politiky neodchádza, bude vyučovať aj na vysokej škole.

Šéfka komunikácie parlamentu Čižmáriková končí. S Dankom bude spolupracovať naďalej
Zdroj: RTVS / Zuzana Čižmáriková

Zuzana Čižmáriková, riaditeľka odboru komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie NR SR, končí na svojej pozícii ku koncu októbra. Informáciu priniesol portál Omediach.com.

Podľa svojho vyjadrenia z politiky neodchádza, ale pre Andreja Danka ako politika, a nie predsedu parlamentu, zostáva pracovať aj naďalej. Zároveň bude vyučovať na Slovenskej zdravotníckej univerzite komunikáciu. 

„"Pre pána Danka budem robiť naďalej, ale nie na pozícii šéfky tlačového. Po dvadsiatich rokoch v médiách sa posúvam ďalej. Chcem sa venovať mojim projektom na pedagogickej pôde. Za možnosť pracovať na pôde NR SR ďakujem. Boli to veľmi podnetné skúsenosti a teším sa na nové výzvy,“ povedala pre Stratégie Čižmáriková.

Zatiaľ nie je známe, kto nastúpi na jej miesto, viacero kompetencií prejde na hovorcu parlamentu Tomáša Kostelníka.

Čižmáriková nastúpila na post riaditeľky odboru komunikácie s médiami v Kancelárii parlamentu v apríli 2016. Dovtedy pôsobila na čele komunikačného odboru na ministerstve zdravotníctva. Pracovala aj v Slovenskej televízii a Slovenskom rozhlase.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.