Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
25.10.2018, 00:00

HNkonto sa mení: Ponúkame viac obsahu

Vydavateľ Hospodárskych novín, spoločnosť Mafra Slovakia, prichádza s úplné novými balíkmi pre digitálne predplatné.

HNkonto sa mení: Ponúkame viac obsahu

Doterajšie balíky Bronz, Silver, Gold a Platinum končia a nahradia ich balíky Basic, Digital a Digital Premium. Mení sa aj obsah jednotlivých balíkov. O novej filozofii prístupu k platenému obsahu na internete hovorí Denis Schvarcz, riaditeľ digitálnych médií vydavateľstva MAFRA Slovakia.

Aké najväčšie zmeny v HNkonte plánujete?

Najväčšou zmenou je zjednodušenie digitálnych balíčkov a pridanie veľkého množstva autorského obsahu, ktorý v rámci vydavateľstva produkujeme.

Prečo ste sa rozhodli zmeniť súčasné nastavenie?
Chceli sme reflektovať viac digitálneho obsahu, ktorý čitateľom ponúkame. Nielen zamknuté články Hospodárskych novín, ale najmä články s pridanou hodnotou v rámci HNhistory, HNscience či HNfocus, ako aj ďalší digitálny obsah vydavateľstva – vybrané články z týždenníka Téma, mesačníka Čarovné Slovensko či Stratégií.

Ako sa zmena odzrkadlí v nastavení cien predplatného?
Zjednodušene povedané, budeme ponúkať viac obsahu za menej peňazí.

Ako v novom nastavení reagujete na ceny konkurencie?
Cenová politika nového HNkonta je výsledkom

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.