Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.12.2018, 08:26

Slovenská Mafra bude mať novú riaditeľku obchodu

Je ňou Katarína Michalechová. Prichádza z Bauer Medie

Slovenská Mafra bude mať novú riaditeľku obchodu
Zdroj: archív

Novou riaditeľkou obchodu Mafra Slovakia a nástupníckej spoločnosti po Bauer Media, Mafra Slovakia Print, bude od januára Katarína Michalechová. Katarína bola riaditeľkou obchodu v spoločnosti Bauer Media, ktorú len prednedávnom akviroval mediálny dom Mafra Slovakia.

„Medzi Mafra Slovakia a Mafra Slovakia Print bude dochádzať k postupnej synergii, ako prvé sa postupne spoja oddelenia obchodu oboch spoločností. Naďalej však obdive spoločnosti stále fungujú ako samostatné entity. Som rád, že po tom, čo sa rozhodol z Mafry odísť doterajší obchodný riaditeľ Ladislav Olle, ponuku stať sa riaditeľkou obchodu Mafry Slovakia a zároveň Mafry Slovakia Print prijala Katarína Michalechová. Ďakujem Ladislavovi Ollemu za jeho odvedenú prácu pre Mafru v posledných rokoch a teším sa na spoluprácu s Katarínou, ktorá bude pre tím oboch spoločností určite prínosom,“ povedal výkonný riaditeľ Mafra Slovakia Vladimír Mužík.

Zmeny nastanú aj na pozícii online obchodu. Po odchode Radovana Gašparíka do tímu online obchodníkov pribudol Martin Lukáček.

Mafra od 1. decembra v Českej a  Slovenskej republike vstúpila do vydavateľstva Bauer Media. Na Slovensku aktíva tejto spoločnosti prešli do Mafra Slovakia Print. V najbližšom roku sa chcú spoločností sústrediť na prepojenie oboch vydavateľstiev a následnej fúzii oboch spoločností. Obe spoločnosti by mali sedieť na jednej adrese na jar tohto roku. Mafra Slovakia akvizíciou tlačenej divízie Bauer Media výrazne posilnila svoje postavenie medzi vydavateľmi na slovenskom trhu, stala sa druhým mediálnym domom s najväčším portfóliom magazínov na našom trhu.

Poznámka: Stratégie sú súčasťou vydavateľského domu Mafra Slovakia. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.