Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.02.2019, 15:55

Marek Hamšík má namierené do Číny. Všetky zápasy čínskej ligy prináša Arena Sport

Najvyššia čínska futbalová súťaž má 16 tímov.

Marek Hamšík má namierené do Číny. Všetky zápasy čínskej ligy prináša Arena Sport
Zdroj: Facebook Marek Hamšík

Neapolský futbalový kapitán Marek Hamšík to má podľa informácií z Talianska namierené do Číny. Podľa neoficiálnych informácií kapitán a legenda popredného klubu z talianskej Serie A - SSC Neapol sa má stať hráčom klubu Ta-lien I-fang z čínskeho mesta Dalian.

Megaprestup roka, za ktorý čínsky klub môže údajne zaplatiť neuveriteľných 25 miliónov eur, vyvolal pozornosť médií nielen na Slovensku. Rokovania o odchode slovenského reprezentanta potvrdil tréner SSC Carlo Ancelotti.

„Ak k prestupu naozaj dôjde, fanúšikovia Mareka Hamšíka môžu podrobne sledovať jeho novú kariéru vo farbách čínskeho klubu na obrazovkách televízie Arena Sport, ktorá bude prinášať všetky zápasy čínskej ligy,“ povedal Jozef Pipek, výkonný riaditeľ spoločnosti IFC Media, ktorá športovú televíziu zastupuje.

Arena Sport TV vysiela od júla minulého roka všetky prenosy Čínskej Super ligy. Najvyššia čínska futbalová súťaž má 16 tímov, viac ako 400 futbalistov a sledujú ju milióny divákov po celom svete.

V Číne sa začína súťaž na jar, nie na jeseň, ako vo väčšine európskych líg. Naviac, súťaž nemá v lete žiadnu prestávku.

Počas sezóny vysiela Arena Sport každý víkend dva zápasy.

Arena Sport ponúka na Slovensku Skylink, UPC, Orange, SWAN, Nová DIGI TV, Slovanet, SATRO, Antik, Topfun, Freesat, Martico, Kates, TESATEL, Sledovanietv.sk a u ďalších operátorov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.