Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.02.2019, 16:30

Komediálna jar na Markíze: S novými časťami sa vrátia Susedia aj Kuchyňa

V programovej ponuke sa pridajú k novinke Kameňák a novým sériám Hornej Dolnej.

Komediálna jar na Markíze: S novými časťami sa vrátia Susedia aj Kuchyňa
Zdroj: TV Markíza

V pondelok, 4. marca 2019 o 21:20, sa na obrazovky televízie Markíza vrátia s novými, premiérovými časťami Susedia, ktorí vystriedajú Autoškolu, doplní ich komediálny seriál Kuchyňa.

K obidvom seriálom sa pridajú aj ďalšie novinky – od piatku 22. februára komediálny seriál Kameňák a od štvrtku 28. februára nová séria Hornej Dolnej.

​Kuchyňu uviedla televízia Markíza na obrazovky minulú jar. Vychádza z námetu úspešného ruského komediálneho seriálu, ktorý televízii v čase vysielania zaisťoval pozíciu jednotky na trhu a dočkal sa pozitívnych ohlasov aj pri vysielaní v USA.

Seriál približuje svet gastronómie cez osudy hlavných protagonistov, ich radosti, starosti, lásky a priateľstvá. Hlavným hrdinom ostáva aj v druhej sérii mladý kuchár Michal (Samuel Spišák), mestský chlapec, ktorý to po „prúseroch“ v meste zabalil a ocitol sa na Liptove v Kolibe u kedysi vychýreného kuchára Zdeňka Nedbala (Martin Dejdar). Michal tu našiel veľkú lásku Luciu (Gabriela Marcinková), no tá práve dostala skvelú ponuku na pracovnú stáž a odišla.

Nová séria sa začína tým, že sa Michal nevie odtrhnúť od Skypu s Luciou, a vôbec si nevie predstaviť, ako to bez nej celý polrok vydrží. To však netrvá dlho – novej čašníčke Saške (Kristína Svarinská) sa totiž na prvý pohľad zapáči práve Michal... Večné súperenie šéfkuchára Zdeňka (Martin Dejdar) s majiteľkou konkurenčnej reštaurácie, šarmantnou Veronikou (Monika Hilmerová), sa v tejto sérii prehupne do celkom iného typu vzťahu. Ten ale skomplikuje odhalenie Veronikinej rodinnej situácie.

Zdroj: TV Markíza

V druhej sérii Kuchyne doplnia pôvodnú hereckú zostavu – Martina Dejdara, Moniku Hilmerovú, Lukáša Latináka, Juraja Kemku, Sama Spišáka, Božidaru Turzonovovú či Mariána Čekovského aj nové tváre – Kristína Svarinská, Anna Jakab Rakovská a Roman Luknár.​

Pokračovať bude prekáranie troch kuchárov Bohuša (Lukáš Latinák), Dalina (Juraj Kemka) a jeho manželky Barborky (Alena Pajtinková), ktorým bude pravidelne dvíhať tlak nielen Čekyho manželka Nikola (Anna Jakab Rakovská), ale aj jej brat Boris (Marián Mitaš), ktorý sa v priebehu série vracia do Koliby ako čašník.

Kuchyňu na jar 2018 sledovalo v priemere 347-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov. Jej priemerný trhový podiel dosiahol hodnotu 23,6 percenta v obchodne relevantnej cieľovej skupine 12-54.

Zdroj: TV Markíza

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.