Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
22.03.2019, 18:30

Duely Zuzany Čaputovej a Maroša Šefčoviča prinesú RTVS aj Markíza

Obidve televízie prinesú naživo tri diskusie s oboma kandidátmi.

Duely Zuzany Čaputovej a Maroša Šefčoviča prinesú RTVS aj Markíza
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

Zuzana Čaputová alebo Maroš Šefčovič - jeden z týchto dvoch prezidentských kandidátov sa už o niekoľko dní stane novou prezidentkou alebo novým prezidentom Slovenskej republiky.

Pred druhým kolom prezidentských volieb, ktoré sa uskutoční 30. marca, odvysielajú RTVS a televízia Markíza naživo tri diskusie s oboma kandidátmi.

​Prvý duel prinesie Rádio Slovensko v sobotu 23. marca o 12:10 z rozhlasového spravodajského štúdia v obrátenej pyramíde. Diskusia Marty Jančkárovej bude na aktuálne témy, o plánoch budúcej hlavy štátu, o jej úlohách a právomociach na domácej i zahraničnej scéne. Pre potreby prenosu bude rozhlasové štúdio upravené tak, aby bolo vysielanie pútavé tiež pre divákov televíznej Jednotky, ktorá bude debatu od 12:10 naživo prenášať z budovy Slovenského rozhlasu.  

Druhý diskusný súboj oboch kandidátov prinesie televízia Markíza v utorok, 26. marca 2019 o 20:30. Špeciálnu reláciu s názvom Prezidentské voľby 2019 - Duel kandidátov budú moderovať Zlatica Švajdová Puškárová a Michal Kovačič. Diváci budú mať rovnako možnosť dozvedieť sa názory a postoje oboch kandidátov v ich priamej konfrontácii, ako aj odpovede na kľúčové otázky.

Tretiu televíznu debatu prinesie naživo v stredu 27. marca od 20:15 RTVS na Jednotke a v Rádiu Slovensko. Moderátori Marta Jančkárová a Marek Makara zhodnotia s oboma kandidátmi predvolebnú kampaň. Pýtať sa ich budú na konkrétne kroky, ktorými chcú zmierniť napätie v polarizovanej spoločnosti a na ich postoje a plány, ktoré budú presadzovať v kontexte aktuálnych tém z domácej aj zahraničnej politiky.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.