Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.03.2019, 12:30

Nový prezident alebo prezidentka bude hosťom nedeľných politických relácií

Na výsledky volieb bude reagovať aj neúspešný kandidát a tiež zástupcovia parlamentných strán.

Nový prezident alebo prezidentka bude hosťom nedeľných politických relácií
Zdroj: HN/Peter Mayer

V povolebnom vydaní politickej diskusnej relácie Na telo privíta moderátor Michal Kovačič nielen novozvoleného prezidenta alebo prezidentku, ale aj toho, kto druhé kolo volieb prehral. Výsledky súboja medzi Marošom Šefčovičom a Zuzanou Čaputovou zhodnotia aj podpredsedníčka parlamentu za SaS Lucia Ďuriš Nicholsonová a podpredseda Smeru-SD Juraj Blanár. Na telo vysiela televízia Markíza v nedeľu o 13:00.

Novozvolená hlava štátu bude hosťom aj v nedeľnej diskusnej relácie RTVS O 5 minút 12. Na výsledky prezidentských volieb a očakávaní od nového prezidenta alebo prezidentky budú v druhej časti relácie reagovať aj zástupcovia všetkých parlamentných politických strán.

V paneli budú diskutovať podpredseda Smeru-SD Juraj Blanár, podpredseda SNS Jaroslav Paška, podpredseda Mostu-Híd Ivan Švejna, predsedníčka poslaneckého klubu SaS Natália Blahová, predseda OľaNO Igor Matovič, predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár a podpredseda strany Kotleba – ĽSNS Martin Beluský. Moderátormi relácie budú Jozef Hajko, Marta Jančkárová a Ľubomír Bajaník.

V politike na TA3 v nedeľu o 11:00 privíta moderátor Norbert Dolinský rovnako novú hlavu štátu i kandidáta, ktorý skončí v prezidentských voľbách na druhom mieste.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.