Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
21.08.2019, 14:45

To najlepšie z Ligy majstrov prinesie televízia Dajto

V závere každého hracieho dňa najprestížnejšej futbalovej súťaže sa na obrazovky Dajto vracia magazín Liga majstrov: Highlighty.

To najlepšie z Ligy majstrov prinesie televízia Dajto
Zdroj: TV Dajto / Highlighty Ligy majstrov

Skupina Markíza opäť prináša divákom to najlepšie z najprestížnejšej futbalovej klubovej súťaže. Po skvelom predkrme v podobe súboja o Superpohár UEFA, v ktorom v čisto anglickej konfrontácii zdolal FC Liverpool londýnsku Chelsea až v penaltovom rozstrele, začala stanica Dajto opäť pravidelne vysielať skrátené záznamy zo zápasov Ligy majstrov.

V utorok, 20. augusta 2019, odštartovali súboje play-off, ktoré vyvrcholia budúci týždeň a rozhodne sa v nich o tom, kto nebude chýbať medzi futbalovou smotánkou ani v aktuálnej sezóny Ligy majstrov.

"Veľmi nás teší, že pokračujeme vo vysielaní toho najzaujímavejšieho z Ligy majstrov a našim divákom tak opäť sprostredkujeme výnimočné futbalové zážitky. Okrem atraktívneho finále Superpohára UEFA, ktoré si diváci mohli vychutnať v polovici augusta na obrazovkách televízie Dajto, budeme opäť ponúkať tie najlepšie momenty z celej sezóny, ktorú ukončíme odvysielaním priameho prenosu finálového súboja v sobotu, 30. mája 2020, na Markíze" povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Magazín Liga majstrov: Highlighty vysiela televízia Dajto v závere každého hracieho dňa najpopulárnejšej futbalovej súťaže so začiatkom o 23:00.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.