Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.12.2019, 21:10

JOJ Group rebranduje svoje nové TV stanice

  • Kinosvět sa zmení na CS Mystery
  • WAR Svět válek na CS History
  • Horor film na CS Horror
  • Detské pásmo, ktoré nahradí CS mini, bude súčasťou stanice CS Film
JOJ Group rebranduje svoje nové TV stanice
Zdroj: JOJ Group / CS

Od prvého decembra 2019 zmenia svoje názvy, dizajn a celkový brand tematické televízne stanice, ktoré do portfólia JOJ Group pribudli tento rok.

Od prvého decembra 2019 zmenia svoje názvy, dizajn a celkový brand tematické televízne stanice, ktoré do portfólia JOJ Group pribudli tento rok.

​Nejde len o vizuálnu zmenu, ale tiež o úpravu a doplnenie programových štruktúr a technologické zlepšenie televízií na úroveň Full HD vysielania.

Kinosvět sa zmení na CS Mystery, WAR Svět válek na CS History, Horor film na CS Horror a detské pásmo, ktoré nahradí CS mini, bude súčasťou stanice CS Film.

Slovenská produkčná, a. s., matka niekoľkých spoločností, ktoré sú držiteľmi licencií televíznych staníc JOJ Group, na jar 2019 rozšírila svoje portfólio v Česku, keď sa stala majiteľom Českoskoslovenskej filmovej spoločnosti a jej piatich tematických televíznych staníc CS film, CS mini, Horor film, War TV a Kinosvět. V nedeľu 1. decembra nastala dizajnová, programová i technologická zmena týchto staníc.

​Tematické televízie dostali nové názvy so spoločným menovateľom CS. Z rebrandingu vyplývajú aj nové logá, dizajn staníc, nové webové portály, doplnené programové štruktúry a ucelené zameranie vysielania, ktoré budú na všetkých staniciach po novom vo Full HD kvalite.

Program CS staníc bude od budúceho roka obohatený o nové akvizície.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.