Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.12.2019, 15:55 Aktualizované dňa 06.12.2019 o 14:15

Na telo bude mať exkluzívnych hostí. V dueli sa prvýkrát stretnú Pellegrini a Kiska

Článok sme aktualizovali o hostí a témy O 5 minút 12. V RTVS budú diskutovať Matovič, Kotleba, Hlina a Drucker.

Na telo bude mať exkluzívnych hostí. V dueli sa prvýkrát stretnú Pellegrini a Kiska
Zdroj: TV Markíza

Posledné tohtoročné vydanie relácie Na telo bude v znamení exkluzívneho politického duelu. Prvýkrát sa totiž do televízneho štúdia proti sebe postavia predseda vlády Peter Pellegrini a predseda strany Za ľudí a bývalý prezident Andrej Kiska.

Moderátor Michal Kovačič sa ich bude pýtať nielen na blížiace sa parlamentné voľby, sobotňajší snem Smeru-SD či na schválenie štátneho rozpočtu, ale aj na ich vzájomné vzťahy. Môže to byť totiž práve Andrej Kiska, ktorý by po voľbách mohol Petra Pellegriniho vystriedať v premiérskom kresle.

Na telo odvysiela TV Markíza v nedeľu 8. decembra 2019 v tradičnom čase o 13:00 hod.

V relácii O 5 minút 12 na Jednotke RTVS sa stretne štvorica politikov. Do kresiel hostí zasadnú predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič, predseda strany ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba, predseda KDH Alojz Hlina a exminister zdravotníctva a vnútra a predseda strany Dobrá voľba Tomáš Drucker.

S moderátorom Marekom Makarom budú diskutovať o legislatívnych prioritách pre strany a schvaľovaní zákonov v parlamente,  o podobách a obsahu politickej súťaže a tiež o aktuálnej politickej situácii.

Hosťom Sobotných dialógov v Rádiu Slovensko budú minister financií Ladislav Kamenický zo Smeru-SD a predseda poslaneckého klubu OĽaNO Eduard Heger. S Martou Jančkárovou budú diskutovať o štátnom rozpočte na budúci rok a očakávanom vývoji verejných financií.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.