Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
24.02.2020, 15:35

Šou 2 na 1 sa vracia na obrazovky. Markíza prezradila mená prvých hostí

Zábavná šou čoskoro nahradí v stredajšie večery Chart Show.

Šou 2 na 1 sa vracia na obrazovky. Markíza prezradila mená prvých hostí
Zdroj: TV Markíza

Zábavná relácia 2 na 1, v ktorej si dvaja moderátori „podajú“ vždy jedného zaujímavého hosťa, sa na obrazovky Markízy vráti s novými epizódami v stredu 18. marca. 

Hviezdnymi hosťami Adely Vinczeovej a Dana Dangla budú v novej sezóne napríklad moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová, herci Zuzana Kubovčíková Šebová a Lukáš Latinák či hokejista Marián Gáborík (na titulnej foto).

Zdroj: TV Markíza
Zdroj: TV Markíza

​Televízia Markíza uviedla projekt na svoje obrazovky vo februári v roku 2018, kedy odvysielala pilotnú časť s tenistkou Dominikou Cibulkovou. Po úspechu sa pustila do nakrúcaní ďalších častí a o rok neskôr priniesla na jar sedem častí. Hosťami boli športovci Marek Hamšík a Ján Lašák, hudobníci Miroslav Žbirka, Marián Čekovský a Kali, a herečky Nela Pocisková a Diana Mórová.

Zábavná šou 2 na 1 sa zaradila k najúspešnejším televíznym projektom minulého roka. Priemerne si celá séria aj s pilotnou časťou pripísala sledovanosť 9,6 percenta a podiel 28,6 percenta v cieľovej skupine divákov 12-54 rokov. Sedem odvysielaných epizód si pozrelo priemerne 461-tisíc divákov starších ako 12 rokov. Najvyšší výkon dosiahla epizóda s Mariánom Čekovským, ktorej sledovanosť bola 11,5 percenta a trhový podiel 34,3 percenta v cieľovej skupine 12-54. Pri obrazovkách bolo 577-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Zdroj: Markíza

​Adela Vinczeová a Dano Dangl sa na relácii okrem moderovania podieľajú aj autorsky, obaja sú autormi námetu. Program vzniká v produkcii Danglovej spoločnosti Noemo, kreatívnou producentkou je Dominika Jašková, ktorá má za sebou projekty Chart Show či Pevnosť Boyard, režisérom je Lukáš Zednikovič, ktorý je podpísaný pod Kredencom, Zlatými časmi či dokumente 38.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.