Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
13.03.2020, 12:35

Mimoriadna relácia Markízy sa stretla s rekordným záujmom. Sledovalo ju až 743-tisíc divákov

V piatok večer odvysiela Markíza ďalšiu mimoriadnu reláciu s Igorom Matovičom a Marekom Krajčím.

Mimoriadna relácia Markízy sa stretla s rekordným záujmom. Sledovalo ju až 743-tisíc divákov
Zdroj: TV Markíza

Televízia Markíza operatívne zareagovala na potrebu ľudí byť informovaní o aktuálnej situácii. Vo štvrtok večer 12. marca odvysielala v hlavnom vysielacom čase mimoriadnu diskusnú reláciu o opatreniach v súvislosti so šíriacou sa nákazou koronavírusom. Moderátor Michal Kovačič v nej diskutoval s dosluhujúcim premiérom Petrom Pellegrinim a ministerkou vnútra Martinou Sakovou.

Prvá mimoriadna relácia s názvom Koronavírus: Mimoriadna relácia sa stala absolútne najsledovanejším programom dňa a tiež tretím najsledovanejším programom tohto roka v obchodnej cieľovej skupine 12-54 ročných divákov.

V tejto cieľovej skupine zaznamenala relácia nadštandardne vysokú sledovanosť 15,7 percenta a tiež podiel na trhu 36,2 percenta. Celkovo si ju pozrelo až 743-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Televízne noviny Markízy dosiahli rovnako rekordne vysokú sledovanosť na úrovni 14,3 percenta a trhový podiel 36,1 percenta. Na porovnanie, Správy RTVS skončili s podielom na trhu 15 percent, Noviny TV Joj prekročili 20 percentný podiel.

Nadštandardnú sledovanosť mala na Markíze aj nasledujúca spravodajská relácia Počasie a nad 10 percentný rating a 30-percentný trhový podiel sa vyšplhali aj podvečerní Oteckovia.

Pozrite si krátky zostrih z mimoriadnej relácie TV Markíza, v ktorej okrem premiéra odpovedala na otázky aj ministerka vnútra Denisa Saková.

Markíza odvysiela aj dnes večer, v piatok 13. marca o 20:30, mimoriadnu spravodajskú reláciu k aktuálnej situácii. Hosťami moderátorky Zlatice Švajdovej Puškárovej budú dezignovaný premiér Igor Matovič a Marek Krajčí, favorit hnutia OĽaNO na post ministra zdravotníctva. Budúci týždeň Markíza prinesie tiež vo večernom vysielaní mimoriadne relácie. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.