Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.03.2020, 20:15

Prečítam ti rozprávku. Martinus prichádza s programom pre deti

Známe osobnosti slovenského kultúrneho života budú čítať deťom rozprávky.

Prečítam ti rozprávku. Martinus prichádza s programom pre deti
Zdroj: Martinus

Núdzový stav a mimoriadne opatrenia na zabránenia šírenia koronavírusu výrazne zasiahli do bežného života všetkých ľudí. Žiaci a študenti nechodia do školy a rodičia s nimi trávia čas najmä doma. Kníhkupectvo Martinus prichádza s milou aktivitou, aby im aspoň trochu uľahčilo situáciu. Deťom budú známe osobnosti čítať rozprávky.

„Milí priatelia, vieme, že udržať doma tie klbká nekonečnej energie, ktorými všetky deti sú, je nadľudská úloha. A napriek tomu, aké to je teraz dôležité, to bude každým dňom ťažšie. Preto sme sa dohodli so známymi osobnosťami slovenského kultúrneho života, aby vašim deťom čítali rozprávky, nech si aspoň na chvíľu oddýchnete a vydýchnete,“ napísal Martinus na svojom facebooku.

Rozprávky bude Martinus pravidelne zverejňovať na svojom YouTube kanáli. Prvú z knižky Gerda: Strach má veľké oči prečíta v nedeľu o 19:00 herečka Lujza Garajová-Schrameková.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.