Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.04.2020, 12:20

Poradcom ministra dopravy a hovorcom sa stal bývalý redaktor Markízy

Ivan Rudolf je poradcom ministra dopravy a výstavby pre strategickú a krízovú komunikáciu.

Poradcom ministra dopravy a hovorcom sa stal bývalý redaktor Markízy
Zdroj: TASR

Poradcom ministra dopravy a výstavby Andreja Doležala pre strategickú a krízovú komunikáciu sa stal bývalý novinár Ivan Rudolf. Zodpovedá tiež za kompletnú komunikáciu Ministerstva dopravy a výstavby a zároveň pôsobí aj ako hovorca. Ministerstvo o tom informovalo na svojom webe.

Rudolf pôsobil vo viacerých slovenských médiách ako redaktor pre vnútornú politiku, naposledy v televízii Markíza. V minulosti bol riaditeľom tlačového odboru a hovorcom Ministerstva obrany, v komunikácii radil aj bývalej premiérke Ivete Radičovej. Naposledy pôsobil v oblasti vzťahov s verejnosťou, ako majiteľ a výkonný riaditeľ PR agentúry.

„S Andrejom Doležalom som pracovne prišiel do kontaktu niekoľkokrát, pričom na mňa vždy pôsobil ako mimoriadne šikovný profesionál. Jeho ponuku som preto prijal s radosťou. Zároveň si uvedomujem zodpovednosť a dôležitosť komunikácie pri tak dôležitom a veľkom rezorte, akým je doprava a výstavba. Práve v čase krízy, ktorú zažívame, je poctivá a citlivá komunikácia smerom k verejnosti, ale aj zamestnancom rezortu kľúčová,“ povedal Rudolf.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.