Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.04.2020, 07:00

Minister vnútra Mikulec a expremiér Pellegrini budú diskutovať v relácii Na hrane

Markíza namiesto špeciálu Koronavírus: Mimoriadna relácia vracia do prime time Hornú Dolnú.

Minister vnútra Mikulec a expremiér Pellegrini budú diskutovať v relácii Na hrane
Zdroj: Facebook Na hrane

Televízia JOJ uvedie vo štvrtok 30. apríla so začiatkom o 21:40 ďalšie vydanie svojej  politickej relácie Na hrane, v ktorej diskutujú dvaja politici na aktuálne politické a spoločenské témy.

Hosťami moderátora Michala Magušina budú tentokrát minister vnútra Roman Mikulec (OĽANO) a expremiér Peter Pellegrini (Smer-SD). Diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a položiť politikom otázky prostredníctvom aplikácie alebo na facebooku relácie.

Televízia Markíza reaguje na klesajúcu sledovanosť svojich špeciálov Koronavírus: Mimoriadna relácia zmenou program. Špeciály už nebude vysielať vo štvrtkové večery, namiesto toho vracia do hlavného vysielacieho času reprízy Hornej Dolnej. Mimoriadnu reláciu už nevysiela ani v pondelkové večery, ktoré vyplnila filmami.

Špeciál o aktuálnych témach spojených s ochorením Covid-19 tak dostane priestor na obrazovke Markízy jedenkrát do týždňa, v utorkové večery o 20:30, kedy vysiela svoju publicistickú reláciu Fakty a impulzy aj Jednotka RTVS. Televízia Joj v utorkové večery divákov ponúka reprízy zábavnej relácie Nikto nie je dokonalý.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.