Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
29.05.2020, 12:10

Zákazníci Skylinku prídu o viacero programov. V ponuke končia stanice Discovery a Eurosport

Spoločnosti Discovery a Skylink sa nedohodli na podmienkach novej zmluvy.

Zákazníci Skylinku prídu o viacero programov. V ponuke končia stanice Discovery a Eurosport
Zdroj: Discovery Channel

Spoločnosť Discovery dnes informovala, že rokovania so spoločnosťou Skylink o podmienkach novej zmluvy neboli úspešné a k vzájomnej dohode nedošlo.

Od 1. júna tak zákazníci Skylinku nebudú mať v programových balíčkoch dostupné kanály z ponuky Discovery Channel a prídu tiež o Eurosport.

Luxemburská spoločnosť M7 Group, ktorá prevádzkuje Skylink od roku 2011, svoje rozhodnutie oznámila v tlačovej správe. „Ponuku Skylinku opustia programy, ktorých hodnota už nezodpovedá ich cene alebo sa stali nadbytočnými. Ide predovšetkým o programy Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Discovery, TLC, Discovery Showcase HD a Animal Planet,“ uviedla.

"Ľutujeme, že keď ľudia pozerajú televíziu viac ako kedykoľvek predtým, Skylink sa jednostranne rozhodol ukončiť zmluvu s Discovery od 1. júna Z rozhodnutia prevádzkovateľa, predplatitelia Skylink v Českej a Slovenskej republike stratia obrovské množstvo obľúbeného obsahu a množstvo významných športových podujatí, ktoré sa opäť vrátia na obrazovky," uviedla spoločnosť Discovery Channel Česko a Slovensko na svojom Facebooku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.