Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.10.2020, 16:17

Doktor Igor Bukovský po štyroch rokoch skončil v RTVS

Slovenský rozhlas už nebude vysielať rubriku Vieme, čo jeme.

Doktor Igor Bukovský po štyroch rokoch skončil v RTVS
Zdroj: Pavol Funtál

"Toto je posledná časť našej rubriky. Veľké ďakujem a úprimné ďakujem za mňa patrí človeku, vďaka ktorému sme mali v rubrike vždy overené, aktuálne a užitočné informácie a tie pomáhali našim poslucháčom," takto sa rozlúčila moderátorka Barbara Štubňová s doktorom Igorom Bukovským. Podobne sa poslucháčom za štvorročnú spoluprácu v Slovenskom rozhlase poďakoval sám Bukovský.

Igor Bukovský spolupracoval s RTVS takmer štyri roky pri výrobe rubriky s názvom Vieme, čo jeme, ktorá bola vysielaná v rámci prúdovej relácie Predpoludnie s Barbarou Štubňovou. Verejnoprávnej inštitúcie sme sa spýtali na dôvod ukončenia tejto rubriky.

Dôvodom ukončenia spolupráce bolo prehodnotenie obsahu programovej služby v rámci aktuálnych zmien v programe Rádia Slovensko. "V rámci týchto zmien došlo aj k zrušeniu rubriky „Vieme, čo jeme“ v rámci predmetnej prúdovej relácie a tým aj k ukončeniu spolupráce s pánom Igorom Bukovským pri príprave tejto rubriky," zareagovala RTVS.

Igor Bukovský je známy dietológ a odborník na zdravú výživu. V poslednom období sa stal aj "odborníkom" na koronavírus.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 62% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.