Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.10.2020, 14:10

Premiér Matovič bude mimoriadnym hosťom v Správach RTVS

Premiér bude diskutovať o nových opatreniach vlády aj plánoch štátnej pomoci.

Premiér Matovič bude mimoriadnym hosťom v Správach RTVS
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Kvôli stúpajúcemu počtu Slovákov nakazených novým koronavírusom, prijala vláda prísne reštrikčné opatrenia, ktoré začnú platiť od štvrtka 15. októbra.

Verejnoprávna televízia preto zaradila do svojej dnešnej hlavnej spravodajskej relácie Správy RTVS mimoriadny rozhovor s premiérom Igorom Matovičom.

Premiér bude v rámci živého vstupu z Úradu vlády diskutovať s moderátorom Ľubomírom Bajaníkom o nových opatreniach vlády a pýtať sa bude tiež na to, aká je situácia v zdravotníctve a aké sú plány štátnej pomoci počas druhej vlny pandémie.

Hlavnú spravodajskú reláciu Správy RTVS si diváci Jednotky môžu pozrieť od 19.00 h. na televíznych obrazovkách Jednotky a Dvojky a tiež prostredníctvom streamu na webe rtvs.sk a Facebooku Správy RTVS.

Najvyšší vládni predstavitelia boli hosťami aj vo včerajších večerných spravodajských reláciách. Prezidentka Zuzana Čaputová diskutovala o aktuálnej situácii v Televíznych novinách Markízy, premiér Igor Matovič bol mimoriadnym hosťom Novín televízie Joj.

Mimoriadny rozhovor s prezidentkou si na Markíze pozrelo 668-tisíc divákov, Noviny TV Joj s premiérom sledovalo 426-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.