Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.10.2020, 22:49

Z Plus 7 dní odišla redaktorka Nina Košecká. Dôvodom mali byť články o Borisovi Kollárovi

Mediálny dom tieto dôvody odchodu redaktorky popiera.

Z Plus 7 dní odišla redaktorka Nina Košecká. Dôvodom mali byť články o Borisovi Kollárovi
Zdroj: archív

O svojom odchode z týždenníka Plus 7 dní, informovala redaktorka Nina Košecká prostredníctvom statusu na facebooku: "S ohľadom na okolnosti môžem predpokladať, že Boris Kollár a jeho transsexuálky ukončili moju deväťročnú pracovnú etapu v týždenníku Plus 7 dní. Mrzí ma, že tie najpodstanejšie detaily z rozhovoru neboli a nebudú nikdy publikované," uviedla Košecká.

Dnes už bývalá moderátorka hovorí o článkoch, ktoré písala o predsedovi parlamentu a lídrovi Sme-rodina Borisovi Kollárovi a týkali sa jeho komunikácie s trans­genderovou modelkou. Šéfredaktor Plus 7 dní, Ľuboš Kamenistý pre O mediach popiera tieto dôvody odchodu Košeckej: "Nie je to pravda. Popieram, že by redaktorka Nina Košecká skončila kvôli Borisovi Kollárovi a jeho kontaktom s transrodovými osobami. Jej pracovný pomer bol ukončený po vzájomnej dohode. Bližšie dôvody jej odchodu nebudem komentovať," povedal Kamenistý.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.