Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.10.2020, 19:15 Aktualizované dňa 23.10.2020 o 14:15

Víkendové politické diskusie: Naď s Blanárom a Kollár s Rašim o lockdowne a plošnom testovaní

Prinášame prehľad hostí a tém víkendových politických relácií na Jednotke a Markíze.

Víkendové politické diskusie: Naď s Blanárom a Kollár s Rašim o lockdowne a plošnom testovaní
Zdroj: TASR - Miroslava Mlynárová

Hosťami politickej diskusie O 5 minút 12 budú predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) a spoluzakladateľ strany Hlas-SD Richard Raši.

Moderátor Marek Makara so svojim hosťami preberie opatrenia v súvislosti s aktuálnym stavom šírenia ochorenia Covid-19, zabezpečenie a realizácia celoplošného testovania a lockdownu. Ďalšou témou bude tiež dosah pandémie na hospodárstvo, sociálnu situáciu a životnú úroveň ľudí.

O 5 minút 12 vysiela naživo Jednotka v nedeľu 25. októbra od 11:55 hod.

V relácii Na telo budú túto nedeľu diskutovať minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) a novozvolený podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD).

S oboma hosťami moderátor Michal Kovačič zblízka rozoberie možnosti tzv. lockdownu a s ním súvisiaceho plošného testovania, ktoré pod názvom Spoločná zodpovednosť zabezpečuje práve rezort obrany.

Neobíde ani aktuálne dianie v parlamente, kde poslanci tento týždeň odmietli zmenu interrupčných pravidiel a zvolili Juraja Blanára za nového podpredsedu parlamentu.

Na telo ponúkne aj výsledky exkluzívneho prieskumu, v ktorom sa respondenti vyjadrili, či sú za to, aby sa fajčenie marihuany netrestalo pobytom za mrežami, ako je tomu dnes, ale iba finančnou pokutou.

Relácia Na telo začína na obrazovkách TV Markíza v nedeľu 25. októbra v tradičnom čase od 13:00 hod.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.