Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
29.10.2020, 12:10

Novinky roka 2021: Joj uvedie osem nových seriálov, pripravuje drámu z pohotovosti aj kriminálku

Televízia JOJ predstavila novinky na rok 2021, na obrazovky uvedie aj Slovanov či Ultimátum.

Novinky roka 2021: Joj uvedie osem nových seriálov, pripravuje drámu z pohotovosti aj kriminálku
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ plánuje v roku 2021 výrobu ďalších seriálových noviniek vlastnej tvorby.

Pripravovanou novinkou je seriál z nemocničného prostredia s pracovným názvom Pohotovosť, ktorý vzniká pod vedením kreatívnej producentky Danice Hričovej. Tvorcovia avizujú, že v ňom nebude chýbať napätie, hádky, smiech aj plač. City však pôjdu bokom, keď sa na centrálnom príjme rozletia sklenené dvere a záchranári vezú nového pacienta.

​Tvorcovia seriálu Za sklom pripravujú novinku zasadenú do fiktívneho oddelenia kriminálnej polície, ktoré nerieši prípady priamo v hlavnom meste, ale zločiny v okolitých mestách a dedinách. V seriáli s názvom Kriminálka Kraj bude mužsko-ženská dvojica vyšetrovateľov vždy stáť oproti inteligentnému páchateľovi. Sami vyšetrovatelia pritom nie sú žiadni superhrdinovia, ale bežní ľudia so svojimi problémami. Rovnakými, aké majú aj obete a páchatelia zločinov, ktorých musia vypátrať a usvedčiť.

​​Z komediálnych žánrov si televízia vybrala sériu Petra Kolečka, ktorú zrežíruje jeden z popredných českých režisérov Jan Hřebejk. Tvorcovia avizujú seriál z prostredia modelingu a súťaže Miss. Hlavnou postavou je Iveta, dievča na prahu dospelosti, ktoré sa medzi trebišovskou mládežou cíti ako ryba vo vode. Jej pobožná matka jej vyčíta neženskosť a lenivosť, ale Ivete je to jedno, aj tak neverí, že ju v Trebišove čaká nejaká budúcnosť. Ale potom sa jedného dňa stanú dve veci – zázrak v kostole a nečakaná vzácna návšteva. A Iveta zrazu budúcnosť predsa len môže mať.

Zdroj: TV JOJ

​Ďalšou pripravovanou novinkou Jojky je rodinná komédia od tvorcov seriálu Prázdniny – režiséra Ivana Predmerského a scenáristov Kristíny Cibulkovej a Stana Guštafíka. Nový seriál s názvom Zlatá rybka ukáže jedného obyčajného muža v strednom veku, ktorý žije v jednej obyčajnej dedine a má obyčajnú rodinu. Vyhrá však 10 miliónov eur…

Zdroj: TV JOJ

​Očakávaným seriálom je aj 12-dielny výpravný historický seriál Slovania režiséra Petra Bebjaka, ktorý je fiktívnou rekonštrukciou historického obdobia v 7. storočí nášho letopočtu. Dve hlavné dejové línie rozprávajú príbehy nenávisti a bojovnosti, ale aj sily lásky a odvahy. Dej je pretkaný fantazijnými a nadprirodzenými prvkami, motívmi slovenskej a ukrajinskej ľudovej slovesnosti.

​V spolupráci s Českou televíziou pripravila televízia Joj 8-dielny seriál Ultimátum, ktorý je kombináciou politického trileru, rukojemníckej drámy a dokumentu, ktorý vychádza zo skutočných príbehov. Dej sa odohráva v nemocnici, kde bývalý vojenský expert na výbušniny odrezal od sveta celé krídlo kardiochirurgie a jeho rukojemníkom je minister obrany, ktorý má počas bratislavského summitu V4 podpísať strategické dokumenty na nákup leteckej techniky. Pozrite si zostrih materiálu z prvých natáčacích dní.

​Priestor na obrazovke Jojky dostane budúci rok aj komediálny seriál Bodka o psovi, ktorého myšlienky začne následkom úrazu vnímať jeho lenivý a komplikovaný pán – neúspešný policajný detektív.

​V novej sérii sa vráti na obrazovky komediálny seriál Delukse. Po tom, ako riaditeľ hotela Kraken omylom postrelil manažérku hotela Adelu, mu hrozí väzenie, a tak sa radšej dá zatvoriť do blázinca a snaží sa riadiť hotel odtiaľ.

Zdroj: TV JOJ

​V roku 2021 sa na obrazovky Jojky vráti aj talentová show Česko Slovensko má talent už vo svojom 9. ročníku. Vystúpenia účinkujúcich bude hodnotiť štvorica porotcov v zložení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, moderátormi bude osvedčené duo Lujza Garajová Schrameková a David Gránsky.

​Ani v budúcom roku nebude chýbať na Jojke Inkognito, V siedmom nebi či Všetko čo mám rád. V podvečernom čase dostane priestor nová súťažná šou Bez servítky, ktorú pripravuje tím tvorcov relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.