Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.12.2020, 15:20

Nedeľné O 5 minút 12: Sulík s Pellegrinim o manažovaní boja s pandémiou

Prinášame prehľad hostí a tém politických diskusií v RTVS.

Nedeľné O 5 minút 12: Sulík s Pellegrinim o manažovaní boja s pandémiou
Zdroj: TASR, koláž HN

Na Slovensku sa zhoršuje pandemická situácia a vláda ohlásila pred Vianocami čiastočný lockdown. Očakávania vlády od nadchádzajúceho lockdownu, pomoc podnikateľom a aktuálna situácia v slovenských nemocniciach budú hlavnými témami víkendových politických diskusií v RTVS.

Hosťami Sobotných dialógov, ktoré vysiela naživo Rádio Slovensko v sobotu 12. 12. 2020 od 12:12 h, budú minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO) a podpredseda strany Smer-SD Richard Takáč.

Moderátorka Marta Jančkárová sa bude so svojimi hosťami okrem pandemickej situácii na Slovensku venovať aj aktuálnej situácii v slovenských nemocniciach, ďalšiemu testovaniu obyvateľstva či prípravám na očkovanie.

​Hosťami nedeľnej relácie O 5 minút 12, ktorú vysiela naživo Jednotka v nedeľu 13. 12. 2020 od 11:55 h, budú minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) a predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini.

Témou relácie bude boj s koronavírusom na Slovensku. Moderátor Marek Makara sa bude pýtať politikov na manažovanie boja s pandémiou, prijímanie opatrení a ich predvídateľnosť, a tiež na plán na zvládnutie krízy. Ďalšou témou budú aj opatrenia na zlepšenie podnikateľského prostredia a vplyv avizovaných opatrení na obchodníkov, gastrosektor a cestovný ruch.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.