Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
18.02.2021, 12:05

Najhorší týždeň môjho života bude pokračovať druhou sériou

Príbehy seriálových hrdinov sa tak definitívne neuzavrú.

Najhorší týždeň môjho života bude pokračovať druhou sériou
Zdroj: TV Markíza

Komediálny seriál Najhorší týždeň môjho života mieri do finále. O týždeň, vo štvrtok 25. februára, odvysiela Markíza poslednú epizódu. Marcela a Melániu čaká svadobný deň, ktorý, ako inak, bude plný prekvapení. Nevestin otec sa chystá zrušiť svadbu, Melánia sa stratí a Marcelova kolegyňa sa chystá pokaziť ich veľký deň.

Príbehy seriálových hrdinov sa však definitívne neuzavrú. Televízia oznámila, že pripravuje zo seriálu aj druhú sériu, opäť plnú nedorozumení a vzťahových katastrof. Plánuje ju nakrútiť ešte v priebehu tohto roka.

Najhorší týždeň môjho života je slovenskou adaptáciou britského komediálneho seriálu The Worst Week of My Life, ktorý sa prvýkrát vysielal na stanici BBC One na jar v roku 2004. Druhá séria sa vysielala jeseň 2005 a trojdielny vianočný špeciál The Worst Christmas of My Life (Najhoršie Vianoce môjho života) bol uvedený počas decembra 2006. Seriál bol mimoriadne populárny, sledovalo ho v priemere päť miliónov divákov, pozitívne hodnotený bol aj kritikmi. V roku 2006 získal nomináciu na prestížnu cenu BAFTA za najlepšiu situačnú komédiu. Lokálne verzie seriálu vznikli napríklad aj v Nemecku, USA, Taliansku, Rumunsku či Grécku.

V slovenskej adaptácii sa v réžii Petra Hofericu v role novinára Marcela predstavil Roman Poláčik, jeho snúbenicu Mel stvárňuje Kristína Svarinská a jej rodičov Jozef Vajda a Zdena Studenková.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.