Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
01.04.2021, 10:15

Česko Slovensko má talent bude mať novú moderátorku

Lujzu Garajovú Schramekovú nahradí na moderátorskom poste ​Jasmina Alagič.

Česko Slovensko má talent bude mať novú moderátorku
Zdroj: Katarína Kincelová

Televízia JOJ uvedie na jeseň už deviatu sériu talentovej šou Česko Slovensko má talent. Novinkou bude nová moderátorská dvojica.

Šou vo svojej novej sezóne dostane novú moderátorskú dvojicu. K Davidovi Gránskemu, ktorého už diváci poznajú z predchádzajúcich sérií, pribudne nová moderátorka. Televízia JOJ oslovila moderátorku a úspešnú influencerku Jasminu Alagič, ktorá ponuku s radosťou prijala: „Šou Česko Slovensko má talent som vždy milovala. S obdivom k ľuďom, ktorí sa postavili pred porotu a s údivom, aké úžasné talenty niekde driemu, som ako diváčka sledovala takmer každú epizódu. No a teraz, keď som dostala príležitosť môcť ako moderátorka stáť pri nich na začiatku ich cesty k vysnívanej kariére, sa vlastne naplnil aj môj vlastný sen.“

​Jasmina Alagič vystrieda na moderátorskom poste Lujzu Garajovú Schramekovú, ktorá bola súčasťou talentovej šou v posledných dvoch sériách. V tomto roku prešla do konkurenčnej televízie Markíze, kde sa stala porotkyňou šou Tvoja tvár znie povedome. Jasmina sa ako moderátorka zviditeľnila v roku 2018, keď s Leošom Marešom moderovala živé kolá Česko Slovenskej SuperStar. Účinkovala tiež v štvrtej sérii šou Tvoja tvár znie povedome.

Zdroj: TV Markíza
Zdroj: TV Markíza / Tvoja tvár znie povedome

​​Televízia JOJ je s výberom novej moderátorky spokojná: „Sme radi, že v šou môžeme privítať Jasminu Alagič. Jasmina je moderátorka, ktorá má talent zabaviť. Veríme, že spolu s Davidom Gránskym vytvoria atraktívnu, vtipnú a profesionálnu moderátorskú dvojicu.“ 

„Jasmina padla ako jasná voľba. S kreatívnym tímom a vedením televízie sme sa zhodli, že je našim najlepším výberom,“ hovorí režisér šou Jeffo Minařík. V porotcovských stoličkách budú talenty opäť hodnotiť Diana Mórová, Marta Jandová, Jaro Slávik a Jakub Prachař.

Zdroj: TV JOJ

​Moderátorská dvojica Alagič a Gránský bude v poradí štvrtou v histórii šou. V prvých štyroch ročníkoch boli na moderátorských postoch Martin “Pyco” Rausch a Jakub Prachař, ktorý sa následne presunul do poroty. Ďalšie dve série moderovala dvojica spíkrov z Fun rádia Marcel Forgáč a Milan "Junior" Zimnýkoval. Posledné dve série moderovala už spomenutá dvojica v zložení Lujza Garajová Schrameková a David Gránský.

Novú sériu šou Česko Slovensko má talent uvedie televízia Joj na jeseň, aktuálne prebiehajú online kastingy. Poslednú sériu uviedla na jeseň v roku 2019 a stala sa najúspešnejším formátom z jesennej ponuky všetkých slovenských televízií. Televízia Joj prináša talentovú šou na obrazovku každoročne na jeseň už od roku 2010, výnimkou boli len roky 2014 a 2020, kedy mala šou pauzu. Česko Slovensko má talent pripravuje televízia Joj opäť v spolupráci s českou televíziou Prima.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.