Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
23.04.2021, 16:00 Aktualizované dňa 24.04.2021 o 12:00

Heger, Kollár, Remišová, Krajniak, Pellegrini či Fico budú hosťami víkendových politických diskusií

Témami víkendových relácií budú najmä boj proti pandémii a načasovanie uvoľňovania opatrení.

Heger, Kollár, Remišová, Krajniak, Pellegrini či Fico budú hosťami víkendových politických diskusií
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Epidemiologická situácia na Slovensku sa zlepšuje. Po niekoľkých mesiacoch sa opäť otvorili obchody a od budúceho týždňa budú otvorené aj reštauračné terasy a fitness centrá. Odborníci a niektorí vládni politici však upozorňujú, že zďaleka nemáme vyhraté a prirýchle otváranie môže priaznivú situáciu zvrátiť. Ak by sa však držali Covid automatu, otvárali by sa aj všetky školy či kiná a divadlá.

V Sobotných dialógoch na Rádiu Slovensko budú v naživo v sobotu od 12.10 hod. diskutovať minister životného prostredia Ján Budaj (OĽaNO) a podpredseda strany Smer-SD Richard Takáč. Moderátorka Marta Jančkárová bude so svojimi hosťami okrem už spomenutých tém diskutovať aj o Pláne obnovy a prioritách v oblasti životného prostredia.

Aktualizácia: TA3 pozvala do relácie V politike predsedu vlády Eduarda Hegera (OĽaNO), predsedu parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina) a podpredsedu Smeru-SD Juraja Blanára. Diskusiu moderuje Norbert Dolinský.

V nedeľnej relácii O 5 minút 12 budú hosťami minister práce Milan Krajniak (Sme rodina) a predseda strany Smer-SD Robert Fico. S moderátorom Marekom Makarom sa budú venovať aj sociálnym dopadom pandémie a opatreniam na pomoc ľuďom. 

Do relácie Na telo televízie Markíza prijali pozvanie Veronika Remišová (Za ľudí) a Peter Pellegrini (Hlas-SD). Moderátor Michal Kovačič bude s podpredsedníčkou vlády a lídrom Hlasu diskutovať o uvoľňovaní pandemických opatrení a tiež o finišujúcom zbere podpisov pod referendum o predčasných voľbách.

Exkluzívny prieskum agentúry FOCUS tentokrát zisťoval názor ľudí na to, ako dlho vydrží vláda Eduarda Hegera.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.