Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
23.04.2021, 14:20

Premiér Heger má hovorkyňu. Stala sa ňou novinárka z Markízy

Novou hovorkyňou predsedu vlády sa stala redaktorka Televíznych novín Ľubica Janíková.

Premiér Heger má hovorkyňu. Stala sa ňou novinárka z Markízy
Zdroj: TV Markíza / Ľubica Janíková

Novou hovorkyňou premiéra Eduarda Hegera (OĽaNO) sa stala Ľubica Janíková, ktorá prichádza z televízie Markíza. Pozícia hovorcu alebo hovorkyne bola počas pôsobenia expremiéra Igora Matoviča neobsadená.  

Janíková pôsobila v Markíze od roku 2016 ako redaktorka Televíznych novín a moderátorka Ranných Televíznych novín. Venovala sa prevažne sociálnym, zdravotníckym, občianskym a servisným témam. Predtým pôsobila osem rokov v RTVS, kde pracovala v sekcii publicistiky a podieľala sa na príprave viacerých relácií. Vyštudovala Slovenskú poľnohospodársku univerzitu v Nitre, už počas školy pracovala ako moderátorka v rádiách Max, Fun Rádiu, neskôr v Europe 2 a Anténa Rock. 

Už včera sme informovali, že Úrad vlády posilňuje svoj komunikačný tím. Novou poverenou riaditeľkou Tlačového a informačného odboru sa stala dlhoročná novinárka Simona Mikušová, komunikačný tím sa posilnil aj o Agátu Stanekovú a Luciu Ježekovú Havlíkovú, ktoré majú rovnako dlhoročné skúsenosti v práci s médiami.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.