Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
26.04.2021, 10:05

Nová šou Pečie celé Slovensko pozná svojich moderátorov aj porotu

Reality šou amatérskych pekárov a cukrárov prinesie RTVS na jeseň tohto roka.

Nová šou Pečie celé Slovensko pozná svojich moderátorov aj porotu
Zdroj: RTVS

Novú šou RTVS, v ktorej svoje pekárske a cukrárske umenie predstaví tucet amatérskych pekárok a pekárov, bude moderovať dvojica Juraj Bača a Milan „Junior“ Zimnýkoval. Zručnosti súťažiacich budú hodnotiť profesionálne cukrárky Petra Tóthová a Jozefína Zaukolcová.

RTVS prinesie šou Pečie celé Slovensko na obrazovky Jednotky na jeseň tohto roka. Uvedie desať súťažných epizód plus vianočný a celebritný špeciál. Prostredníctvom šou chce divákom nielen predstaviť slovenskú tradíciu v pečení a cukrárstve, ale zároveň pomôcť amatérom preraziť a stať sa profesionálmi. RTVS zakúpila práva na vysielanie dvoch sérií.

Pečie celé Slovensko vychádza z britského formátu The Great Bake Off. Šou bola jednou z najvyššie hodnotených relácií verejnoprávnej BBC a takmer hneď po prvom odvysielaní v roku 2010 si získala obrovskú popularitu. Formát, ktorý sa okrem iného môže pochváliť tromi cenami BAFTA, predala BBC do viac ako 30 krajín sveta.

V roku 2019 si svoje sily v súťaži zmerali aj amatérski pekári a cukrári v Českej republike, kde si finále nenechalo ujsť viac ako 1,7 milióna divákov. Česká televízia už pripravuje druhú sériu.

Slovenskú verziu šou bude režírovať Jeffo Minařík, ktorý pre televíziu Joj pripravuje talentovú šou Česko Slovensko má talent a je aj spoluautorom a režisérom viacerých galavečerov OTO. 

Nová moderátorská dvojica

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 65% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.