Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
04.05.2021, 08:50

Televízia Joj rozširuje diskusiu Na hrane o Analýzy. Prvým hosťom bude Ivan Mikloš

Nová relácia voľne nadväzuje na politickú diskusiu Na hrane.

Televízia Joj rozširuje diskusiu Na hrane o Analýzy. Prvým hosťom bude Ivan Mikloš
Zdroj: Na hrane / moderátorka Jana Krescanko Dibáková

Televízia Joj prináša do online priestoru novú politickú diskusiu s názvom Analýzy Na hrane. Nová relácia bude voľne nadväzovať na pravidelný štvrtkový televízny formát Na hrane. Priestor na diskusiu bude ponúkať analytikom, odborníkom, ale aj politikom, ktorí nedostávajú priestor vo večernej relácii.

Novinka Analýzy Na hrane bude mať predovšetkým webovú podobu, televízia ju bude vysielať na stránke Novinyplus.sk, na svojich webových platformách a na facebookovej stránke Na hrane TV JOJ, kde si štvrtkový politický duel našiel svoju stálu divácku základňu.

Moderátorkou Analýz bude moderátorka Na hrane Jana Krescanko Dibáková. Jej prvým hosťom bude Ivan Mikloš, riaditeľ MESA 10. Témou diskusie budú načrtnuté plány ministra financií Igora Matoviča na zvýšenie DPH a tiež reformy z Plánu obnovy.

Televízia Joj uvedie prvýkrát novú reláciu v utorok 4. mája o 18.00 hod. Dĺžka relácie bude od 30 do 50 minút v závislosti od počtu hostí.

Televízia Markíza uvádza obdobný online formát Na telo PLUS s moderátorom Michalom Kovačičom, ktorý je dostupný na spravodajskom webe TVnoviny.sk. Online diskusiu pripravuje Markíza od leta minulého roka, nové vydania sú k dispozícii vždy v utorka, väčšinou o 18.00 hod. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.