Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
23.06.2021, 11:45

RTVS uvedie nový magazín o trendoch v bývaní

Magazín Ako bývať, ako žiť bude uvádzať Jednotka v sobotu podvečer.

RTVS uvedie nový magazín o trendoch v bývaní
Zdroj: RTVS / Michal Staško, dizajnér a moderátor relácie Ako bývať, ako žiť

Na obrazovky RTVS prichádza nový desaťdielny magazín Ako bývať, ako žiť, ktorý predstaví aktuálne trendy v bývaní, architektúre a dizajne. Programom bude divákov sprevádzať slovenský dizajnér Michal Staško.

Fanúšikov dizajnu a architektúry čaká desať častí relácie, v ktorých prinesie nadčasové a univerzálne dizajnové riešenia mnohých priestorov. Nebudú chýbať zaujímavé nápady, realizácie či idey na konkrétnych príkladoch.

Okrem komplexných pohľadov na realizácie bytov či domov prinesie dizajnér Michal Staško v každej epizóde aj jednoduchý návod na dizajnový kúsok do domácnosti, výnimočné riešenie čiastkového problému s bývaním – vydarenú rekonštrukciu alebo interiérové riešenia jednotlivých izieb a miestností. Divákom predstaví aj moderné riešenia a vychytávky pre domácnosť či tipy na domáce recyklovanie.

Zdroj: RTVS / Michal Staško, dizajnér a moderátor relácie Ako bývať, ako žiť

​Michal Staško sa venuje oblastiam produktového a priemyselného dizajnu, návrhom interiérov a dizajnu nábytku. Je držiteľom prestížnych ocenení ako REDDOT AWARD DESIGN, Krištáľové krídlo, Národnej ceny za produktový dizajn a bol nominovaný aj na German Design Award. Je členom Slovenskej asociácie interiérového dizajnu i členom poroty súťaží „Národná cena za dizajn“ a „Price for Design“.

„V prvom rade som dizajnér, až potom moderátor, ale v našom novom magazíne sa veľmi snažím skĺbiť tieto zdanlivo nepríbuzné profesie dokopy tak, aby mal z toho divák dobrý pocit. Spolu s tvorivým tímom relácie veríme, že relácia Ako bývať, ako žiť bude pre divákov príjemne stráveným časom pred obrazovkou,“ hovorí Michal Staško.

Magazín Ako bývať bude uvádzať Jednotka každú sobotu podvečer o 18.25 hod. Premiéru bude mať v sobotu 26. júna.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.