Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
06.08.2021, 12:40

JOJ Šport pribudne do ponuky operátorov Skylink a freeSAT

JOJ Group sa dohodla na spolupráci so spoločnosťou M7 Group, ktorá zaradí JOJ Šport do ponuky operátorov Skylink a freeSAT.

JOJ Šport pribudne do ponuky operátorov Skylink a freeSAT
Zdroj: JOJ Šport

Do portfólia televíznej skupiny JOJ Group čoskoro pribudne nový člen. Športová stanica JOJ Šport odštartuje svoje vysielanie už v jesennej sezóne 2021 a jej program bude distribuovaný prostredníctvom platforiem Skylink a freeSat. Dostupná bude v programových balíkoch spolu so stanicami Joj, Joj PLUS a Wau.

„Našou snahou je docieliť čo najväčšiu dostupnosť novej stanice JOJ Šport, a preto som veľmi rád, že sme sa dohodli na spolupráci so spoločnosťou M7 Group. Prostredníctvom jej distribučných platforiem začíname realizovať ambíciu čo najširšieho zásahu, aj vzhľadom na definovanú mieru penetrácie naviazanej na niektoré televízne práva, a prirodzene i s ohľadom na to, aby k očakávaným športovým udalostiam mal náš divák jednoduchý prístup,“ povedal Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group.

JOJ Šport bude najmä o slovenskom športe

Nový športový kanál sa bude zameriavať najmä na slovenský šport a slovenských športovcov pôsobiacich v slovenských a zahraničných ligách, no nebudú chýbať ani najsledovanejšie medzinárodné a svetové športové turnaje a majstrovstvá.

„JOJ Šport prinesie okolo 20 živých prenosov týždenne počas hlavných športových sezón, takmer 800 zápasov z domácich ligových súťaží komplet vo vlastnej produkcii a celkovo viac ako 6 500 hodín live prenosov ročne. Stanica bude zameraná na dosiaľ chýbajúcu prezentáciu slovenských klubov a športovcov a bude predstavovať aj juniorských a mládežníckych športovcov a ligy," informuje JOJ Group o programe novej športovej televízie.

V programe JOJ Šport nebudú chýbať ani zimné športy – hokej, zjazdové lyžovanie, snowboard či curling; futbal, atletika, triatlon, tenis, halové športy alebo e-gamming. Hlavným ťahákom však budú hokejové majstrovstvá sveta, na ktoré má skupina JOJ od roku 2024 päťročné exkluzívne televízne, rozhlasové a internetové práva. Do roku 2023 vlastní práva na vysielanie RTVS.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.