Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
11.04.2007, 00:00

STV zajtra uvedie prvé vydanie kvízu Milionár

Jednotka Slovenskej televízie uvedie vo štvrtok vo večernom prime-time prvé vydanie vedomostného kvízu Milionár, ktorý bol v minulosti jedným z hlavných súťažiacich formátov TV Markíza.

Súťažný kvíz Milionár bude moderovať Martin Nikodým, ktorý v prvom špeciálnom vydaní privíta v súťažných kreslách redaktorov a moderátorov STV. Peniaze, ktoré súťažiaci v tomto špeciálnom vydaní nahrajú, poputujú na Konto nádeje.

Maximálna výhra v slovenskej verzii je stanovená na 5 miliónov korún. Zatiaľ takúto sumu vo vedomostnej súťaži na Slovensku ešte nikto nikdy nevyhral. Špeciálnym prvkom v novom Milionárovi bude štvrtý žolík pre súťažiaceho v „horúcom“ kresle, ktorý sa aktivuje po správnom odpovedaní na piatu otázku. Ak teda súťažiaci v ďalších kolách nebude vedieť odpovedať na niektorú z otázok, môže využiť štvrtého žolíka a požiada o výmenu celej otázky za inú v tej istej hodnote.

Licencia na šou Milionár bola predaná do 106 krajín po celom svete. Britský vedomostný kvíz, ktorý prešiel od svojho vzniku mnohými úpravami, vysielajú nielen európske komerčné i verejnoprávne televízie ale aj televízie v USA, Indii, Japonsku, Kolumbii, Číne, Malajzii, Austrálii.

Zdroj: Valéria Černegová, Stratégie

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.