Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.03.2015, 13:18

Na Slovensko prichádza časopis Téma. Sľubuje veľké rozhovory a silné príbehy

Téma je spravodajsko-spoločenský týždeník so širokým záberom. Prinášame viac informácií a ukážky časopisu.

Na Slovensko prichádza časopis Téma. Sľubuje veľké rozhovory a silné príbehy

Na slovenský printový trh prichádza časopis Téma. Mediálna skupina MAFRA, ktorá vydáva Tému v Česku, rozširuje jeho distribúciu aj na Slovensko.

Téma sa dostane do voľného predaja na Slovensku už od najbližšieho čísla 12/2015. V Bratislaveho budete môcť kúpiť od soboty, inde na Slovensku od pondelka. Bude stáť 1,2 eura a v predaji bude nasledujúcich sedem dní.

Téma je spravodajsko-spoločenský týždeník so širokým záberom, vychádzajúci v Česku od októbra minulého roka. "Veľké rozhovory. Silné príbehy. Významné informácie i emócie, pretože len tak je ten príbeh pravdivý," charakterizuje ho MAFRA na svojom webe. "Chcel by som, aby každý čitateľ vnímal časopis Téma ako hodnotu "mám čo čítať". Tradícia silnej značky vydavateľstva MAFRA a redakcia zložená z elitných žurnalistov mi dávajú veľkú nádej, že to dokážeme," tvrdí šéfredaktor Zdeněk Šustr. Časopis má aj vlastný web www.etema.cz.

Na Slovensku sa bude predávať pôvodná česká verzia Témy.

 

 

Čomu sa venuje Téma 12/2015, ktorá bude v predaji aj na našom trhu:

 

Zelený čaj: Všeliek, alebo len móda?

 

Výtvarník Jaroslav Róna: Tvrdohlavý a osvietený

 

Rozhovor s etnológom: Démoni veku internetu

 

Prečo nekopírovať seriály

 

Seriálová hviezda Petra Hřebíčková: Lieta nado mnou anjel

 

Herec a režisér Miroslav Krobot: V dôchodku mám najviac práce

 

Petr Jákl: Riskovanie s kanibalmi

 

Čo funguje online a offline? Aká je budúcnosť televízie? Ako si získať zákazníka? Aj o tom budú hovoriť najdôležitejší ľudia v mediálnej a marketingovej brandži na konferencii Living on the Edge vo štvrtok 26. marca. Príďte na Living on the Edge aj vy. Kompletný program a prihlášku nájdete na hnonline.sk.

Zdroj: HN, ik

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.