Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
07.06.2016, 20:56

Vymenené životy: Seriálový hit z Turecka prinesie TV Doma

Nová romantická telenovela od tvorcov seriálov Tisíc a jedna noc či Láska a trest.

Vymenené životy: Seriálový hit z Turecka prinesie TV Doma

Na obrazovky televízie Doma prichádza ďalšia romantická telenovela od tvorcov nezabudnuteľných seriálov Tisíc a jedna noc či Láska a trest. Nový seriál Vymenené životy (Paramparça) prinášal v Turecku rekordné výsledky a prvá séria sa stala najsledovanejším seriálom roka.

​V hlavných úlohách sa objavia známe herecké hviezdy – pôvabná Nurgül Yeşilçay (Yasemin z Lásky a trestu) a charizmatický Erkan Petekkaya (Riza z Dily).

Príbeh o dvoch rodinách, ktorých životy spojí zámena detí v pôrodnici, bude lákadlom pre milovníkov silných príbehov.

O seriáli:

Gülseren pochádza z  chudobných pomerov, zatiaľ čo Cihanova manželka Dilara je rozprávkovo bohatá. Pred 15 rokmi obe porodili v  ten istý deň v rovnakej nemocnici, ale jediná chyba navždy zmenila ich osudy. Roztržitá zdravotná sestra zamenila bábätká s  podobnými priezviskami a  nikto si to nevšimol. Keď je pravda o  deťoch odhalená, vznikajú zásadné problémy medzi dvomi rodinami z  dôvodu ich úplne odlišných životných štýlov a  ekonomických statusov. Avšak tieto udalosti zblížia Cihana a Gülseren. Majú navzájom voči sebe nevysvetliteľné pocity, pred ktorými nemôžu utiecť ani ich ignorovať.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.