Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
06.07.2016, 21:46

TV JOJ pripravuje nový romantický seriál Pravá tvár. Uvedie ho na jeseň

Mladá žena sa zamiluje do nesprávneho muža. Do svojho nepriateľa, ktorému sa chce pomstiť.

TV JOJ pripravuje nový romantický seriál Pravá tvár. Uvedie ho na jeseň
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ pripravuje do jesennej programovej štruktúry viacero pôvodných seriálov. Okrem akčného kriminálneho seriálu Za sklom s Tomášom Maštalírom a Jánom Koleníkom je to aj rodinný komediálny seriál Prázdniny, výpravný historický krimiseriál 1890 či osemdielny seriál Hotel od tvorcov seriálu ZOO. Poslednou avizovanou seriálovou novinkou je dramaticko-romantický seriál s názvom Pravá tvár.

Nový seriál Pravá tvár bude mať podľa našich informácií 16 epizód a TV JOJ ho bude vysielať jedenkrát týždenne. Nakrúcať sa bude v Bratislave a v malej oravskej dedinke. Kreatívnym producentom seriálu je Danica Hričová (Haláková), na scenári sa podieľajú Michal Baláž, Alena Sabuchová a Martina Svobodová. V seriáli budú dominovať problematické vzťahy, životné nedorozumenia a prekvapivé rozuzlenia. Nebudú chýbať ani pretvárka či intrigy.

Pomsta ako životný cieľ

Príbeh nového seriálu sa začína v oravskej dedinke Jakubovo, keď Vika nachádza svoju sestru Lenu mŕtvu. Vika opustí rodné mesto, svoju rodinu a priateľa Juraja a vydá sa do Bratislavy, kam však neprichádza hľadať nový život, ale ženie ju túžba po pomste za sestrinu smrť. Vika chce nájsť otca Leninej malej dcéry – Mareka Salanciho, o ktorom je presvedčená,že bol zodpovedný za Lenine psychické problémy.

Z nepriateľa sa stane osudový muž

Vika sa po príchode do Bratislavy zamestná sa v kaderníctve u Yvanna, ktorému zachráni život. A zamiluje sa do nesprávneho muža. Až neskôr zistí, že iskra preskočila práve medzi ňou a jej najväčším nepriateľom, ktorým je práve Marek Salanci. Zasnúbia sa, no Marek skončí po autonehode v nemocnici so stratou pamäti a Vike vstúpi do života jeho ženatý brat Šimon.

V hlavných úlohách sa predstavia Monika Horváthová ako Vika, Marek Geišberg ako Marek Salanci, Martin Mňahončák ako jeho Marekov brat Šimon Salanci či Juraj Hrčka ako kaderník Yvann Hajden. Okrem nich sa v seriáli objavia aj Dáša „Mamba“ Šarkozyová, Alena Ďuránová známa zo seriálu ZOO a Jozef Vajda.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.