Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.08.2016, 13:37

Markíza pripravuje novú šou. Moderovať ju bude Andrej Bičan

Rovnakú šou spúšťa Nova v Česku už teraz v septembri.

Markíza pripravuje novú šou. Moderovať ju bude Andrej  Bičan
Zdroj: TV Markíza

Televízia Markíza sa v uplynulých dňoch pochválila, že pre divákov chystá novú zábavnú šou. Generálny riaditeľ televízie Matthias Settele túto informáciu potvrdil aj v rozhovore pre Nový čas víkend: "Bude to formát Hollywood Game Night. Na obrazovky sa dostane až na budúci rok, ale máme za sebou nakrúcanie pilotnej časti." Priestor na vlastnú realizáciu dostal Andrej Bičan, ktorý bude pripravovanú šou moderovať. Pripomeňme, že aj zábavná šou, ktorú Markíza vysielala túto jar a s ktorou dosiahla mimoriadne výsledky sledovanosti - Tvoja tvár znie povedome, televízia plánovala vysielať až na jeseň.

Šou Hollywood Game Night je licencovaný formát americkej televíznej spoločnosti NBC, ktorá ho prvýkrát uviedla na obrazovky v lete 2013. Pôvodne sa tento formát mal volať Celebrity Game Night, nakoniec ho spoločnosť nazvala Hollywood Game Night. 

Od jesene bude táto šou v programmingu stanice Nova, ktorá ju plánuje  vysielať dvakrát týždenne o pol desiatej večer.

Šou by mala zaujať neformálnou zábavou, postavenú na imrovizácii a celebritách, ktoré plnia netradičné úlohy. Televízia Markíza má pilotnú časť už natočenú. Natáčala sa v Prahe, režisérom je Pepe Majeský, ktorý pre Markízu natáča Chart show či fenomén Tvoja tvár znie povedome. 

Televízia Nova pripravuje podobne ako naša Markíza na jeseň reality šou z Filipín: Robinsonův ostrov a zábavnú šou Tvoje tvář má známý hlas. 

Originál šou Hollywood Game Night, ktoré pre televíznu spoločnosť NBC moderuje Jane Lynch.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.