Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.08.2016, 20:57

Televízia Joj nakrúca ďalší romantický seriál Hotel. Na obrazovky ho uvedie na jeseň

Okrem lásky v ňom nebude chýbať humor a pekné prostredie.

Televízia Joj nakrúca ďalší romantický seriál Hotel. Na obrazovky ho uvedie na jeseň
Zdroj: TV JOJ

Televízia Joj v týchto dňoch nakrúca v priestoroch Budmerického kaštieľa nový romantický seriál s názvom Hotel. Podľa informácií televízie Joj si hlavnú úlohu - manažéra hotela Romana - zahrá herec Milo Kráľ. Sympatický herec sa objavil minulý rok v seriáli Kukučka, ktorý vysielala televízia Markíza. Kukučka však divákov nezaujala a Markíza seriál predčasne ukončila.

Hlavnou hrdinkou romantickej komédie je herečka Zuzana Konečná, známa zo seriálu Odsúdené. V seriáli Hotel predstavuje obyčajné dievča Dorotu, ktoré však nemá v živote šťastie. „Dorota prichádza do hotela ako nevesta a všetko pokašle,“ prezradila úvod seriálu kreatívna producentka Danica Hričová.

V romantickom seriáli nebude chýbať láska, ktorá sa začne medzi Dorotou a Romanom. Televízia Joj má zatiaľ naplánovaných osem častí, Hotel pripravuje ako uzavretý seriál. „Seriál je zaujímavý aj tým, že každá epizóda má uzavretý dej,“ dodala Hričová.

Zdroj: wikimedia.org

Televízia Joj sa po ukončení denného seriálu Panelák sústreďuje na týždenné seriály. Nový seriál Hotel má vo vysielacej štruktúre nahradiť seriál ZOO, ktorý Jojka ukončila pred letom. Na príprave nového seriálu sa podieľajú tvorcovia ZOO.

Postupne by sa tento rok mali do vysielania dostať aj ďalšie seriály. Televízia Joj pripravuje romantický seriál Pravá tvár, komediálny seriál Prázdniny či kriminálny seriál Za sklom s Jánom Koleníkom a Tomášom Maštalírom v hlavných úlohách.

V novom roku by sa mal na obrazovkách objaviť výpravný historický seriál 1890 s Jánom Koleníkom v hlavnej úlohe. Režisérom je Peter Begányi, ktorý režíruje aj úspešný seriál Naši. Od budúceho týždňa začne vysielať televízia už jeho druhú sériu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.