Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
23.10.2016, 21:13

Markíza pripravuje tri nové seriály. V hlavných úlohách sa objavia Kubovčík, Kemka, Latinák i Bárta

V novom roku sa na obrazovkách televízie objavia nové komediálne a krimi seriály.

Markíza pripravuje tri nové seriály. V hlavných úlohách sa objavia Kubovčík, Kemka, Latinák i Bárta
Zdroj: TV Markíza

Televízia Markíza pripravuje do novej sezóny 2017 dva nové komediálne seriály a jeden kriminálny seriál. Nebudú chýbať ani ďalšie série osvedčených seriálov.

Kemka a Latinákom budú variť

Nový seriál Kuchyňa vychádza z námetu úspešného ruského komediálneho seriálu, ktorý televízii v čase vysielania zaisťoval pozíciu jednotky na trhu a dočkal sa pozitívnych ohlasov aj pri vysielaní v USA.

Mladý talentovaný kuchár Michal rozbieha svoju kariéru v exkluzívnej bratislavskej reštaurácii. Keď na dôležitej akcii spôsobí trapas, je nútený odísť. Typický mestský chalan sa odrazu ocitá v Nízkych Tatrách, v prostredí, ktoré ani nemohlo byť odlišnejšie od toho, na čo bol predtým zvyknutý.

​Nové miesto však prinesie Michalovi nových kolegov - celebritného majiteľa, bývalého hviezdneho kuchára, ktorý prišiel o kariéru kvôli problémom s alkoholom a niekoľkým rozvodom, niekdajšiu hokejovú hviezdu, ktorá dnes namiesto puku naháňa zemiaky po panvici, ale aj manažérku Luciu, pre ktorú bude chalan z hlavného mesta šancou na nový život po rozchode so ženatým milencom. V réžii Jakuba Kronera si v seriáli zahrajú Monika Hilmerová, Juraj Kemka, Lukáš Latinák, Samuel Spišák, Martin Dejdar, Gabriela Mihalčínová Marcinková či Jakub Gogál.

Zdroj: TV Markíza

Zabudnite na divoký západ, prichádza Divoký Zapadákov

Na novom komediálnom seriáli Divoký Zapadákov pod producentským vedením Dana Dangla začala televízia Markíza pracovať už pred časom. Odohráva sa v zabudnutej dedinke pánubohu za chrbtom plnej svojských postavičiek. Nechýba obávaný gangster, vyhlásená kráska či veľmi snaživý a málo rešpektovaný šerif. V seriáli sa objavia herci ako napríklad Michal Kubovčík, Dominika Kavaschová, Daniel Fischer, Adam Jančina, Peter Kadlečík, Lukáš Dóza či Michal Jánoš.

Zdroj: TV Markíza

​Bárta ako slovenský Sherlock Holmes

Ďalší nový seriál Detektív Dušo sa odohráva v typickom slovenskom mestečku. Vyšetrovateľ Dušan Štefánik nie je stereotypný krásavec s tehličkami na bruchu. Pri vyšetrovaní nepoužíva päste ale mozog. Od detstva obdivoval Sherlocka Holmesa a prvú vraždu sa pokúšal vyriešiť už ako desaťročný. Pracuje v tíme majora Németha, nie práve najschopnejšieho, ale oddaného policajného úradníka. Tím vyšetrovateľov dopĺňa súdna lekárka, ktorá si síce drží od kolegov odstup, ale svojej práci je absolútne oddaná. V hlavných úlohách sa objavia Alexander Bárta, Petra Vajdová a Miroslav Noga.

Zdroj: TV Markíza

​Kávomat – miestny úrad Hodrušany

Obyčajná chodba obyčajného miestneho úradu vo fiktívnej obci Hodrušany je miestom, kde sa odohráva komediálny seriál. Jedného dňa na chodbu sám starosta namontoval kávomat. A v ňom je namontovaná priemyselná kamera, ktorá sníma všetko, čo sa pri kávomate udeje.

Televízia Markíza zatiaľ odvysielala jedno vydanie seriálu v pondelok 6. júna 2016. Pozrelo si ho takmer 300-tisíc divákov nad 12 rokov a zaznamenalo podiel 46,9 percenta v cieľovej skupine 12-54.

​​Ďalšie série úspešných seriálov

V novom roku nebudú chýbať na Markíze ani pokračovania osvedčených formátov. Na obrazovkách bude pokračovať novými epizódami už piata séria Hornej Dolnej, nebude chýbať ani skeč-šou Kredenc. Svojou deviatou sériou budú pokračovať aj príbehy z vinárskeho prostredia v dennom seriáli Búrlivé víno.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.