Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.11.2016, 08:31

Vydavateľstvo Žilinského večerníka oficiálne prevzalo magazín BREAK

Vydavateľstvo PUBLISHING HOUSE, ktoré patrí finančníkovi Antonovi Siekelovi, novembrovým vydaním prevzalo magazín BREAK.

Vydavateľstvo Žilinského večerníka oficiálne prevzalo magazín BREAK

PUBLISHING HOUSE pôsobí na slovenskom aj českom mediálnom trhu. Vydavateľstvo vydáva najväčší regionálny týždenník na Slovensku - Žilinský večerník. Pre iných vydavateľov či klientov dodáva ďalšie regionálne periodiká, napríklad Záhorák, Kysucký večerník ako i firemné, reklamné tlačoviny a periodiká.

Spolupráca s Mafrou

„Získanie celoplošného titulu je ďalším cieľavedomým smerovaním vydavateľstva, ktoré rozširuje svoju pôsobnosť zo žilinského regiónu aj na celoslovenskú úroveň, konštatuje akcionár a riaditeľ vydavateľstva Pavel Poledňák. 

Od septembra je PUBLISHING HOUSE regionálnym zastúpením spoločnosti MAFRA SLOVAKIA (vydáva Hospodárske noviny ako i magazín Stratégie). Partnerstvo s vydavateľstvom MAFRA umožnilo rozšíriť obchodné oddelenie a začať nákup a predaj inzercie celoplošne v tituloch tohto vydavateľstva pre klientov z regiónu.

Nákup mesačníka BREAK od spoločnosti News and Media Holding (MNH) mimo iného otvára možnosti pre nákup a predaj inzertného priestoru v periodikách tohto vydavateľského domu, ako aj v samotnom BREAKU,“ dodáva Poledňák.

Na čele zostáva Šarkan

Najpredávanejší slovenský pánsky magazín BREAK naďalej vychádza pod vedením Petra „Šarkana“ Nováka kompletným pôvodným tímom. Nasledujúce vydanie magazínu pôjde do distribúcie ako rozšírené dvojčíslo december 2016 – január 2017. Od februára bude magazín distribuovaný v mesačnej periodicite.

Vydavateľstvo PUBLISHING HOUSE pôsobí v Žiline, odkiaľ poskytuje logistiku a zázemie pre vysunutú redakciu magazínu BREAK, ktorá má kancelárie v sídle materskej spoločnosti vydavateľstva finančnej skupiny FPD CORPORATION SK (majiteľom je Anton Siekel) na bratislavskej adrese Palisády 29/A.

Zdroj: instagram.com

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.